Podczas naszego pobytu w Toruniu powstał reportaż autorstwa Pawła Gierata. Można go (reportaż, nie Pawła) obejrzeć w dwóch częściach pod adresami:
Cz.1 – http://relaz.pl/tivi-film.php?id=226&gat=6&page=1
Cz.2 – http://relaz.pl/tivi-film.php?id=230&gat=6&page=1
Aby ogladac material, konieczne jest zainstalowanie programu REAL PLAYER, ktory z powyzszych linkow mozna pobrac.
Miłego oglądania!