Tak…., trasa zakończona, wróciliśmy do domu i zaszywamy się z powrotem w naszej „próbowni”. Przed nami kwiecień prób, maj juwenaliów oraz po raz pierwszy – koncert w Radiowej Trójce – 24 czerwca. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wywiadu Z Tomkiem i Jackiem Kleyffem oraz fragmentów koncertu z Klubu Studio w Krakowie: