4 kwiecień 2007

Tak…., trasa zakończona, wróciliśmy do domu i zaszywamy się z powrotem w naszej „próbowni”. Przed nami kwiecień prób, maj juwenaliów oraz po raz pierwszy – koncert w Radiowej Trójce – 24 czerwca. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wywiadu Z Tomkiem i Jackiem Kleyffem oraz fragmentów koncertu z Klubu Studio w Krakowie:

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_demo_tekst&p1=45946