13 kwiecień 2008

Czujemy się jakbyśmy dostali drugie życie… 🙂
Okazuje się, że lot samolotem, to może być bardzo stresujące przeżycie. Szczegóły znajdziecie tutaj:
http://www.emito.net/?q=pl/wiadomolci/49286.html
oraz tutaj:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=AKURAT+O+KROK+OD+KATASTROFY&btnG=Szukaj+w+Google&lr=
Przy okazji dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu w Edynburgu. Szczególne pozdrowienia dla Łukasza, za perfekcyjną organizację występu!
A na deser wywiad:
http://www.emito.net/?q=pl/kultura/wywiady/49272.html