Koncerty

 


  31 grudnia 2018 / 01 stycznia 2019 (poniedziałek/wtorek) Ustroń
Sylwester na Rynku w Ustroniu, godz.: 23:00 – 01:00


 24 listopada 2018 (sobota) Knurów
Klub Grzejnik, godz.: 19:30


  11 listopada 2018 (niedziela) Bielsko-Biała
Bielskie Centrum Kultury, godz.: 11:00

W ramach: SuperWirtuozi


  09 listopada 2018 (piątek) Poznań
Targi Piwne, godz.: 21:00


  04 listopada 2018 (niedziela) Sosnowiec
Sala Widowiskowo-Koncertowa MUZA w Sosnowcu, godz.: 16:00

W ramach: SuperWirtuozi


 27 października 2018 (sobota) Dąbrowa Górnicza
Klub Komitywa, godz.: 19:30


19 października 2018 (piątek) Bielsko-Biała – BĘDZIE ZMIANA TERMINU!
Klub Klimat, godz.: 20:00


 13 października 2018 (sobota) Cork (IRL)
Crane Lane, Phoenix Street, godz.: 20:00


 29 września 2018 (sobota) Wyszków
WOK Hutnik, godz.: 19:00


 27 września 2018 (czwartek) Bielsko-Biała
impreza zamknięta, godz.: 19:00


 08 września 2018 (sobota) Kozy
impreza zamknięta, godz.: 19:00


 11 sierpnia 2018 (sobota) Sztum Piotr Wróbel z zespołem
koncert plenerowy, godz.: 20:00


 04 sierpnia 2018 (sobota) Dobre Miasto
koncert plenerowy, godz.: 19:00


 07 lipca 2018 (sobota) Radom
Amfiteatr / Fosa Kultury, godz.: 20:00


 06 lipca 2018 (piątek) Kruklanki
Moto Gospoda, godz.: 20:00


 06 lipca 2018 (piątek) Goniądz
Rock Na Bagnie, godz.: 15:00


 05 lipca 2018 (czwartek) Suwałki
Komin, godz.: 20:00


 24 czerwca 2018 (niedziela) Osiek
koncert plenerowy, godz.: 18:00


 16 czerwca 2018 (sobota) Suchy Las
koncert plenerowy, godz.: 20:00


 10 czerwca 2018 (niedziela) Klonowa – Piotr Wróbel z zespołem
koncert plenerowy, godz.: 20:00


 07 czerwca 2018 (czwartek) Bielsko-Biała
impreza zamknięta, godz.: 21:00


 02 czerwca 2018 (sobota) Katowice
koncert plenerowy KS Kolejarz, godz.: 19:00


 26 maja 2018 (sobota) Bielsko-Biała
juwenalia ATH, godz.: 22:00


 18 maja 2018 (piątek) Jarosław
koncert plenerowy, godz.: 23:00


 18 maja 2018 (piątek) Krosno
juwenalia na Rynku, godz.: 20:00


 16 maja 2018 (środa) Cieszyn
Cieszynalia, godz.: 22:00


 05 kwietnia 2018 (czwartek) Sosnowiec
AKURAT gra do filmu Mocny Człowiek
Muza, godz.: 18:00


16 lutego 2018 (piątek) Tychy
Underground Pub, godz.: 20:00


02 lutego 2018 (piątek) Dębowa Kłoda Piotr Wróbel z zespołem
Gminny Ośrodek Kultury Dębowa Kłoda 116A , godz.: 18:00


26 stycznia 2018 (piątek) Bielsko-Biała
RudeBoy Club ul. 1 maja 20, godz.: 20:00


25 stycznia 2018 (czwartek) Łódź
Scenografia, godz.: 20:00


20 stycznia 2018 (sobota) Czechowice-Dziedzice Piotr Wróbel z zespołem
Szkoła Podstawowa przy ul. Lipowskiej 26, godz.: 20:00


14 stycznia 2018 (niedziela) Mikołów – WOŚP
Rynek, godz.: 18:00


13 stycznia 2018 (sobota) Kobiór – WOŚP
godz.: 20:00


05 listopada 2017 (niedziela) Mazańcowice – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Szkoła, godz.: 17:00


04 listopada 2017 (sobota) Duszniki Zdrój – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Dworek Chopina, godz.: 19:00


29 października 2017 (niedziela) Kietrz – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, godz.: 19:00


28 października 2017 (sobota) Głubczyce – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Miejski Ośrodek Kultury, godz.: 20:00


14 października 2017 (sobota) Jablunkov (CZ)
Klub Rokac, godz.: 21:00


08 października 2017 (niedziela) Głowno – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Miejski Ośrodek Kultury, godz.: 17:00


07 października 2017 (sobota) Gdańsk – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Mechaniczna Pomarańcza, godz.: 20:00


06 października 2017 (piątek) Wronki – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Wroniecki Ośrodek Kultury, godz.: 20:00


09 września 2017 (sobota) Bełchatów
Giganty Mocy, Gramy dla Natanka!, godz.: 20:00


02 września 2017 (sobota) Kraków – AKURAT gra Nowy Lepszy Świat
Nowa Huta Alternative!, godz.: 21:00


22 lipca 2017 (sobota) Głuchołazy – PIOTR WRÓBEL z zespołem
Festiwal Kropka, godz.: 18:00


30 czerwca 2017 (piątek) Cieszyn – „AKURAT gra do filmu”
Festiwal Wakacyjne Kadry i Dźwięki, godz.: 21:30


23 czerwca 2017 (piątek) Olza
Rock&Reggae Summer Party, godz.: 21:00


09 czerwca 2017 (piątek) Leszno – Piotr Wróbel z zespołem
impreza zamknięta, godz.: 21:00


27 maja 2017 (sobota) Karvina (CZ)
impreza plenerowa, godz.: 18:30


18 maja 2017 (czwartek) Piotrków Trybunalski
Juwenalia, godz.: 20:00


11 maja 2017 (czwartek) Rzeszów
Juwenalia, godz.: 18:30


03 maja 2017 (środa) Radzyń Podlaski
Sala Widowiskowa ROK, godz.: 19:00


18 lutego 2017 (sobota) Pasterka
Festiwal Górski, godz.: 20:00


17 lutego 2017 (piątek) Pasterka PIOTR WRÓBEL z zespołem
Festiwal Górski, godz.: 20:00


15 lutego 2017 (środa) Dębica
MOK, godz.: 12:00


15 stycznia 2017 (niedziela) Ząbkowice Śląskie
WOŚP, godz.: 20:00


14 stycznia 2017 (sobota) Zabrze
CK Wiatrak, godz.: 20:00


27 grudnia 2016 (wtorek) Bielsko-Biała
Rudeboy Club, godz.: 20:00


17 grudnia 2016 (sobota) Tychy
Underground, godz.: 20:00


10 grudnia 2016 (sobota) Jarocin
Spichlerz Polskiego Rocka, godz.: 20:00


9 grudnia 2016 (piątek) Opole
NCPP, godz.: 20:00


3 grudnia 2016 (sobota) Gniezno
Młyn, godz.: 20:00


2 grudnia 2016 (piątek) Bydgoszcz
MCK, godz.: 20:00


1 grudnia 2016 (czwartek) Toruń
Od Nowa, godz.: 20:00


27 listopada 2016 (niedziela) Lublin
Graffiti, godz.: 19:00


26 listopada 2016 (sobota) Skarżysko Kamienna
Semafor, godz.: 20:00


25 listopada 2016 (piątek) Zgierz
Agrafka, godz.: 20:00


12 listopada 2016 (sobota) Kruklanki
Moto Gospoda, godz.: 20:00


11 listopada 2016 (piątek) Gdynia
Ucho, godz.: 20:00


5 listopada 2016 (sobota) Ostrowiec Świętokrzyski
Perspektywy, godz.: 20:00


4 listopada 2016 (piątek) Gomunice
Bogart, godz.: 20:00


3 listopada 2016 (czwartek) Wrocław + Koniec Świata
Stary Klasztor, godz.: 19:00


22 października 2016 (sobota) Poznań
U Bazyla, godz.: 20:00


21 października 2016 (piątek) Warszawa
Mechanik, godz.: 20:00


16 października 2016 (niedziela) Londyn (UK)
Brixton Jamm, godz.: 19:00


15 października 2016 (sobota) Bristol (UK)
Exchange, godz.: 19:00


14 października 2016 (piątek) Leicester (UK)
The Shed, godz.: 19:00


13 października 2016 (czwartek) Poole (UK)
Mr. Kyps, godz.: 19:00


24 września 2016 (sobota) Lądek Zdrój
Festiwal Górski, godz.: 23:45


10 września 2016 (sobota) Piotr Wróbel – Kraków
Nowa Huta Alternative, godz.: 18:00


13 września 2016 (wtorek) Łódź
Dom Literatury – urodziny Juliana Tuwima, godz.: 20:00


9 września 2016 (piątek) Piotr Wróbel – Gorzów Wielkopolski
Art Cafe, godz.: 20:00


9 września 2016 (piątek) Premiera płyty NOWY LEPSZY ŚWIAT
. , godz.: 12:00


4 września 2016 (niedziela) Ustroń
Rynek, godz.: 21:00


4 września 2016 (niedziela) THE POLISH – Ustroń
Rynek, godz.: 20:00


27 sierpnia 2016 (sobota) Żywiec
Impreza zamknięta firmy Śrubena Unia S.A., godz.: 19:00


6 sierpnia 2016 (sobota) Frydek Mistek
Pivohraní open-air festival, godz.: 21:00


24 lipca 2016 (niedziela) THE POLISH (zespół Yellowa) – Ustka
Plaża :), godz.: 19:00


24 lipca 2016 (niedziela) Piotr Wróbel – Ustka
Plaża :), godz.: 18:00


23 lipca 2016 (sobota) THE POLISH (zespół Yellowa) – Ustka
Plaża :), godz.: 19:00


23 lipca 2016 (sobota) Piotr Wróbel – Ustka
Plaża :), godz.: 18:00


16 lipca 2016 (sobota) Piotr Wróbel – Łódź
Songwriter Festival, godz.: 20:00


9 lipca 2016 (sobota) Wręczyca Wielka
KS Sokół, godz.: 20:00


1 lipca 2016 (piątek) Piotr Wróbel – Piotroniowice
koncert plenerowy, godz.: 19:00


25 czerwca 2016 (sobota) Suszec
koncert plenerowy , godz.: 20:00


24 czerwca 2016 (piątek) Piotr Wróbel – Głuchołazy
DK , godz.: 20:00


18 czerwca 2016 (sobota) Augustów
Zlot motocyklowy , godz.: 22:00


21 maja 2016 (sobota) Kielce
Wspak , godz.: 20:00


5 maja 2016 (czwartek) Lublin
Juwenalia , godz.: 20:00


1 maja 2016 (niedziela) Srebrna Góra
Majówka , godz.: 20:30


1 kwietnia 2016 (piątek) Dzierżoniów
DOK , godz.: 20:00


19 marca 2016 (sobota) Chybie – koncert Piotra Wróbla
Klub Pod Amfiteatrem , godz.: 18:00


12 lutego 2016 (piątek) Jasienica k. Bielska-Białej – koncert Piotra Wróbla
DK , godz.: 19:00


7 lutego 2016 (niedziela) Knurów
Grzejnik , godz.: 19:00


22 stycznia 2016 (piątek) Wadowice
DK , godz.: 20:00


16 stycznia 2016 (sobota) Drawsko Pomorskie
DK , godz.: 19:00


10 stycznia 2016 (niedziela) Kraków
WOŚP – Rynek , godz.: 19:20


10 stycznia 2016 (niedziela) Piotr Wróbel – Kraków
WOŚP – Rynek , godz.: 18:40


9 stycznia 2016 (sobota) Opoczno
DK , godz.: 19:00


27 grudnia 2015 (niedziela) Piotr Wróbel – Bielsko-Biała
Klubokawiarnia Aquarium (1. piętro BWA) , godz.: 19:00


5 grudnia 2015 (sobota) Wrocław z Końcem Świata
Stary Klasztor , godz.: 20:00


4 grudnia 2015 (piątek) Gliwice
Rocka’ , godz.: 20:00


3 grudnia 2015 (czwartek) Gdańsk
Kwadratowa , godz.: 20:00


20 listopada 2015 (piątek) Piotr Wróbel – Warszawa
Mechanik , godz.: 20:00


5 listopada 2015 (czwartek) Piotr Wróbel – Koszalin
koncert w Radio Koszalin! , godz.: 18:00


24 października 2015 (sobota) Piotr Wróbel – Wrocław
Stary Klasztor , godz.: 19:00


23 października 2015 (piątek) Piotr Wróbel – Gliwice
Rocka’ , godz.: 20:00


16 października 2015 (piątek) Piotr Wróbel – Kraków
Buda , godz.: 20:00


11 października 2015 (niedziela) Bydgoszcz
Kuźnia – zmiana terminu. Koncert odbędzie się w 2016 , godz.: 18:00


10 października 2015 (sobota) Warszawa
Mechanik , godz.: 20:00


8 października 2015 (czwartek) Piła
Rockopolis , godz.: 20:00


19 września 2015 (sobota) Brzeg
impreza ZHP , godz.: 20:00


12 września 2015 (sobota) Tychy
impreza zamknięta firmy FIAT , godz.: 17:00


10 września 2015 (czwartek) Piotr Wróbel – Kocierz, impreza zamknięta
Hotel Kocierz , godz.: 21:00


29 sierpnia 2015 (sobota) Godów
koncert plenerowy , godz.: 21:00


22 sierpnia 2015 (sobota) Bielawa
Regałowisko , godz.: 18:00


2 sierpnia 2015 (niedziela) Platerów
koncert plenerowy , godz.: 22:00


1 sierpnia 2015 (sobota) Hluciin (Czechy)
Sterkovna Festival , godz.: 20:00


25 lipca 2015 (sobota) Władysławowo
koncert plenerowy , godz.: 20:00


18 lipca 2015 (sobota) Lidzbark Warmiński
namiot , godz.: 20:00


10 lipca 2015 (piątek) Kazimierz Dolny
Kazimiernikejszyn , godz.: 20:00


20 czerwca 2015 (sobota) Cieszyn
Święto Trzech Braci , godz.: 21:00


19 czerwca 2015 (piątek) Ostrołęka
hala sportowa , godz.: 20:00


14 czerwca 2015 (niedziela) Bielsko-Biała PIOTR WRÓBEL Z ZESPOŁEM!
Rynek , godz.: 18:00


13 czerwca 2015 (sobota) Górowo Iławeckie
impreza plenerowa , godz.: 23:00


12 czerwca 2015 (piątek) Skoczów
impreza plenerowa , godz.: 19:00


31 maja 2015 (niedziela) Aleksandrów Łódzki
impreza plenerowa , godz.: 19:00


23 maja 2015 (sobota) Grójec
Stadion , godz.: 18:00


22 maja 2015 (piątek) Rzeszów
juwenalia UR , godz.: 22:30


17 maja 2015 (niedziela) Stalowa Wola
juwenalia , godz.: 20:00


16 maja 2015 (sobota) Konin
juwenalia , godz.: 21:00


14 maja 2015 (czwartek) Jarosław
juwenalia , godz.: 20:00


9 maja 2015 (sobota) Sucha Beskidzka
juwenalia , godz.: 21:00


3 maja 2015 (niedziela) Jaworze k. Bielska-Białej
Amfiteatr , godz.: 20:00


2 maja 2015 (sobota) Kruszwica
Majówka Reggae z Ziemowitem , godz.: 21:30


25 kwietnia 2015 (sobota) Dąbrowa Górnicza
Rock Out , godz.: 20:00


24 kwietnia 2015 (piątek) Kielce
otwarcie lokalu – wkrótce więcej szczegółów , godz.: 23:50


23 kwietnia 2015 (czwartek) Kraków – koncert Piotra Wróbla
klub Arka , godz.: 19:00


19 kwietnia 2015 (niedziela) Czechowice-Dziedzice
MDK , godz.: 15:00


18 kwietnia 2015 (sobota) Zdzieszowice
MOC MUZYKI , godz.: 21:00


22 lutego 2015 (niedziela) XX-lecie AKURAT Sheffield (GB)
O2 Academy , godz.: 19:00


21 lutego 2015 (sobota) XX-lecie AKURAT Liverpool (GB)
Arts Club , godz.: 19:00


20 lutego 2015 (piątek) XX-lecie AKURAT Leeds (GB)
Eiger Music Studios , godz.: 19:00


19 lutego 2015 (czwartek) XX-lecie AKURAT Poole (GB)
Mr Kyps Live Music Venue , godz.: 19:00


30 stycznia 2015 (piątek) Oświęcim. AKURAT AKUstycznie
OCK , godz.: 19:00


24 stycznia 2015 (sobota) XX-lecie AKURAT Kraków
Kwadrat. Gościnnie: Kuba Kawalec (Happysad), Paprodziad (Łąki Łan), Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Rafał Karwot (Tabu) , godz.: 19:30


23 stycznia 2015 (piątek) XX-lecie AKURAT Bielsko-Biała
Rudeboy. Gościnnie: Kuba Kawalec (Happysad), Paprodziad (Łąki Łan), Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Rafał Karwot (Tabu) , godz.: 19:30


22 stycznia 2015 (czwartek) XX-lecie AKURAT Wrocław
Stary Klasztor. Gościnnie: Kuba Kawalec (Happysad), Paprodziad (Łąki Łan), Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Rafał Karwot (Tabu) , godz.: 19:30


16 stycznia 2015 (piątek) XX-lecie AKURAT Poznań
Zamek. Gościnnie: Piotr Bukartyk, Paprodziad (Łąki Łan), Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Sielak (Radio Bagdad) , godz.: 19:30


15 stycznia 2015 (czwartek) XX-lecie AKURAT Warszawa
Progresja. Gościnnie: Piotr Bukartyk, Paprodziad (Łąki Łan), Jacek Stęszewski (Koniec Świata), Sielak (Radio Bagdad) , godz.: 19:30


11 stycznia 2015 (niedziela) Kobiór WOŚP. Przed nami zagrają The Abstinents
WOŚP , godz.: 20:15


5 grudnia 2014 (piątek) Łódź
Dom Literatury , godz.: 19:00


29 listopada 2014 (sobota) Węgierska Górka
Ośrodek Promocji Gminy , godz.: 19:00


22 listopada 2014 (sobota) Pasterka
schronisko , godz.: 20:00


7 listopada 2014 (piątek) Tychy
Underground , godz.: 20:00


19 października 2014 (niedziela) Knurów
klub Grzejnik , godz.: 19:00


18 października 2014 (sobota) Zgierz
klub Agrafka , godz.: 20:00


17 października 2014 (piątek) Gdynia
klub Atlantic , godz.: 20:00


7 października 2014 (wtorek) Tychy
Underground , godz.: 20:00


19 września 2014 (piątek) Havirov (Czechy)
Stolarna , godz.: 21:00


16 września 2014 (wtorek) Kłobuck
MOK ul. Targowa 1 , godz.: 19:00


7 września 2014 (niedziela) Bielsko-Biała WRÓBEL (koncert zespołu Piotrka Wróbla)
Szkoła Muzyczna , godz.: 18:00


30 sierpnia 2014 (sobota) Brzeszcze
B festival , godz.: 21:00


2 sierpnia 2014 (sobota) Zelów
Stadion Włókniarz , godz.: 20:00


18 lipca 2014 (piątek) Jasienica
Dni Jasienicy , godz.: 19:00


13 lipca 2014 (niedziela) Mikołów
Plac za Fraktalem. Po koncercie wspólne oglądanie meczu. , godz.: 19:30


12 lipca 2014 (sobota) Cisna
Bacówka Pod Honem. Po koncercie wspólne oglądanie meczu. , godz.: 20:00


11 lipca 2014 (piątek) Boskovice (Czechy)
Unijazz festival , godz.: 21:00


4 lipca 2014 (piątek) Kęty
koncert plenerowy , godz.: 19:00


20 czerwca 2014 (piątek) Szczyrk
koncert plenerowy , godz.: 18:30


14 czerwca 2014 (sobota) Zabrze
Industriada , godz.: 21:00


31 maja 2014 (sobota) Warszawa
Ursynalia , godz.: 23:59


30 maja 2014 (piątek) Kwidzyn
koncert plenerowy , godz.: 20:00


24 maja 2014 (sobota) Środa Śląska
koncert plenerowy , godz.: 20:00


16 maja 2014 (piątek) Poznań
juwenalia , godz.: 20:00


10 maja 2014 (sobota) Toruń
Od Nowa , godz.: 19:00


6 maja 2014 (wtorek) Lublin
Tereny Zielone Politechniki , godz.: 18:00


2 maja 2014 (piątek) Czeladź
Park Prochownia , godz.: 19:30


29 marca 2014 (sobota) Dąbrowa Górnicza
Komitywa , godz.: 20:00


22 marca 2014 (sobota) Kraków + Koniec Świata
Kwadrat , godz.: 18:00


21 marca 2014 (piątek) Třinec
Barrocko Music Club , godz.: 22:30


27 lutego 2014 (czwartek) Warszawa
Proxima WSTĘP WOLNY, organizator: Caritas Archidiecezji Warszawskiej. , godz.: 19:00


12 stycznia 2014 (niedziela) Pszów WOŚP
MOK , godz.: 20:00


27 grudnia 2013 (piątek) Bielsko-Biała
RudeBoy Club , godz.: 19:00


7 grudnia 2013 (sobota) Dzierżoniów
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury , godz.: 18:00


26 października 2013 (sobota) Drawsko Pomorskie + The Abstinents
Dom Kultury , godz.: 19:00


25 października 2013 (piątek) Szprotawa + The Abstinents
Stodoła , godz.: 20:00


6 września 2013 (piątek) Bielsko-Biała
plac Bolka i Lolka przed Sferą , godz.: 19:00


5 września 2013 (czwartek) Goleniów
Klub Rampa ul. Dworcowa 1a , godz.: 21:30


1 września 2013 (niedziela) Oświęcim
stadion MOSiR wstęp wolny , godz.: 18:30


24 sierpnia 2013 (sobota) Háj ve Slezsku (Czechy)
impreza plenerowa , godz.: 22:00


21 lipca 2013 (niedziela) Ustka
promenada przy plaży , godz.: 20:00


20 lipca 2013 (sobota) Ustka
promenada przy plaży , godz.: 20:00


14 lipca 2013 (niedziela) Wojciechów
impreza plenerowa , godz.: 20:00


12 lipca 2013 (piątek) Valašské Meziříčí (Czechy)
impreza plenerowa , godz.: 18:00


6 lipca 2013 (sobota) Zator
koncert plenerowy , godz.: 22:00


5 lipca 2013 (piątek) Bielsko-Biała
plac Bolka i Lolka przed Sferą , godz.: 19:00


22 czerwca 2013 (sobota) Łańcut
koncert plenerowy , godz.: 21:00


21 czerwca 2013 (piątek) Opoczno
MDK , godz.: 19:00


25 maja 2013 (sobota) Płock
Juwenalia PWSZ , godz.: 20:00


19 maja 2013 (niedziela) Kielce
Juwenalia , godz.: 19:00


18 maja 2013 (sobota) Bielsko-Biała
Juwenalia , godz.: 20:00


17 maja 2013 (piątek) Elbląg
Juwenalia , godz.: 20:00


16 maja 2013 (czwartek) Krosno
Juwenalia PWSZ , godz.: 21:00


11 maja 2013 (sobota) Lublin
Juwenalia , godz.: 22:00


11 maja 2013 (sobota) Warszawa
Juwenalia SGH , godz.: 15:00


9 maja 2013 (czwartek) Kraków
Juwenalia Uniwersytet Rolniczy , godz.: 20:00


4 maja 2013 (sobota) Nowy Targ
Rajd Politechniki Krakowskiej , godz.: 20:00


20 kwietnia 2013 (sobota) Gomunice
Bogart , godz.: 20:00


19 kwietnia 2013 (piątek) Łódź – w ramach trasy Punky Reggae Live
Dekompresja. Zagra także Tabu i Farben Lehre , godz.: 19:00


11 kwietnia 2013 (czwartek) Warszawa
Progresja , godz.: 20:00


22 marca 2013 (piątek) Bielsko-Biała – w ramach trasy Punky Reggae Live
RudeBoy Club. Zagra także Tabu, Leniwiec i Farben Lehre , godz.: 19:00


2 marca 2013 (sobota) Radom
G2 , godz.: 19:00


18 stycznia 2013 (piątek) Katowice
Straszny Dwór, support: The Abstinents , godz.: 20:00


13 stycznia 2013 (niedziela) Kraków – WOŚP, wstęp darmowy.
Forty Kleparz , godz.: 20:00


9 grudnia 2012 (niedziela) Mikołów
Fraktal , godz.: 19:00


1 grudnia 2012 (sobota) Przemyśl
Stary Browar (dawny Rock Pub) , godz.: 20:00


30 listopada 2012 (piątek) Rzeszów support: The Abstinents. Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego wchodzą za darmo, z legitymacją
Pod Palmą. , godz.: 20:00


24 listopada 2012 (sobota) Wrocław support: The Abstinents
Łykend , godz.: 20:00


23 listopada 2012 (piątek) Zabrze
Wiatrak, impreza: Absurdalia , godz.: 19:00


18 listopada 2012 (niedziela) Olsztyn support: The Abstinents
Andergrant , godz.: 19:00


17 listopada 2012 (sobota) Gdynia support: The Abstinents
Ucho , godz.: 19:00


16 listopada 2012 (piątek) Gniezno support: The Abstinents
Młyn , godz.: 19:00


15 listopada 2012 (czwartek) Poznań support: The Abstinents
U Bazyla , godz.: 19:00


11 listopada 2012 (niedziela) Rybnik
Dom Kultury , godz.: 18:00


2 listopada 2012 (piątek) Wodzisław Śląski
Szuflada , godz.: 20:00


20 października 2012 (sobota) Łódź
Dekompresja , godz.: 18:00


12 października 2012 (piątek) Bielsko-Biała support: The Abstinents
RudeBoy Club , godz.: 19:00


7 października 2012 (niedziela) Mikołów
Fraktal , godz.: 19:00


5 października 2012 (piątek) Lublin
Graffiti , godz.: 19:00


4 października 2012 (czwartek) Kraków
Lizard King , godz.: 19:30


22 września 2012 (sobota) Kalwaria Zebrzydowska
stadion , godz.: 21:00


1 września 2012 (sobota) Sandomierz
Rynek , godz.: 21:00


15 lipca 2012 (niedziela) Łaziska
koncert charytatywny „Dal Anitki” , godz.: 21:00


14 lipca 2012 (sobota) Piecki
impreza plenerowa , godz.: 21:00


7 lipca 2012 (sobota) Janikowo
stadion , godz.: 20:00


6 lipca 2012 (piątek) Bielsko-Biała
plac przed Sferą , godz.: 19:00


23 czerwca 2012 (sobota) Tarnobrzeg
impreza plenerowa , godz.: 20:00


22 czerwca 2012 (piątek) Valasske Mezirici (Czechy)
impreza plenerowa , godz.: 20:00


17 czerwca 2012 (niedziela) Garwolin
impreza plenerowa , godz.: 20:00


16 czerwca 2012 (sobota) Praga (Czechy)
Rynek , godz.: 17:00


15 czerwca 2012 (piątek) Katowice
Wampiriada , godz.: 20:00


3 czerwca 2012 (niedziela) Wieprz
impreza plenerowa , godz.: 21:00


3 czerwca 2012 (niedziela) Strumień
impreza plenerowa , godz.: 17:00


2 czerwca 2012 (sobota) Chrzanów
impreza plenerowa , godz.: 21:30


2 czerwca 2012 (sobota) Pyskowice
impreza plenerowa , godz.: 16:30


31 maja 2012 (czwartek) Częstochowa
Stacja 21 , godz.: 21:00


27 maja 2012 (niedziela) Gąbin
impreza plenerowa , godz.: 20:00


26 maja 2012 (sobota) Radom
Juwenalia , godz.: 21:00


17 maja 2012 (czwartek) Sosnowiec
Juwenalia , godz.: 20:00


16 maja 2012 (środa) Gdańsk
Kwadratowa , godz.: 20:00


15 maja 2012 (wtorek) Poznań
Juwenalia , godz.: 20:00


21 kwietnia 2012 (sobota) Łódź
Uniwersytet Łódzki , godz.: 20:00


17 marca 2012 (sobota) Świebodzice
Rock Fest , godz.: 20:00


8 stycznia 2012 (niedziela) Katowice WOŚP
plac przed Spodkiem , godz.: 19:00


8 stycznia 2012 (niedziela) Gliwice
WOŚP , godz.: 17:00


17 grudnia 2011 (sobota) Warszawa – zagra także NOHUCKI
Mechanik , godz.: 19:00


16 grudnia 2011 (piątek) Opava – CZECHY
KlubArt, zagra także Sultan Soliman , godz.: 19:00


15 grudnia 2011 (czwartek) Tychy – zagra także NOHUCKI
Skup Kultury , godz.: 19:00


25 listopada 2011 (piątek) Słupsk – zagra także NOHUCKI
Motor Rock Pub , godz.: 19:00


24 listopada 2011 (czwartek) Olsztyn – zagra także NOHUCKI
Andergrant , godz.: 19:00


19 listopada 2011 (sobota) Zabrze – zagra także NOHUCKI
Wiatrak , godz.: 19:00


18 listopada 2011 (piątek) Opole – koncert odbędzie się 14 grudnia. Za zmianę przepraszamy.
Come In , godz.: 19:00


17 listopada 2011 (czwartek) Kraków
Lizard King – support: Aston Martini , godz.: 20:00


16 listopada 2011 (środa) Ostrava – zagra także NOHUCKI i The Abstinents
restaurace Pod Vezi. , godz.: 19:00


12 listopada 2011 (sobota) Pszów
MOK Punky Regga Live , godz.: 19:00


11 listopada 2011 (piątek) Mielec – koncert odwołany 🙁
Studio , godz.: 19:00


26 października 2011 (środa) Rzeszów – zagra także NOHUCKI
Pod Palma – otrzęsiny , godz.: 20:00


20 października 2011 (czwartek) Toruń
Od Nowa Punky Regga Live , godz.: 18:00


15 października 2011 (sobota) Łódź
Event Horizon Fest. wystąpią także: Pidżama Porno, Happysad, Hurt , godz.: 18:00


8 października 2011 (sobota) Wrocław
Kultowa. wystąpi także Koniec Świata , godz.: 19:00


7 października 2011 (piątek) Uherske Hradiste (Czechy)
Mir , godz.: 20:00


1 października 2011 (sobota) Turek
MOK , godz.: 19:00


17 września 2011 (sobota) Płock
urodziny Farben Lehre , godz.: 19:00


10 września 2011 (sobota) Świecie
Nocne Śpiewanie , godz.: 20:00


3 września 2011 (sobota) Haj Ve Slezsku (CZECHY)
koncert plenerowy , godz.: 22:00


2 września 2011 (piątek) Elbląg
Biesiada Specjala , godz.: 17:30


28 sierpnia 2011 (niedziela) Suszec
impreza miejska , godz.: 20:00


27 sierpnia 2011 (sobota) Końskie
impreza miejska , godz.: 20:00


20 sierpnia 2011 (sobota) Zgorzelec
zagra także TOTENTANZ , godz.: 18:00


30 lipca 2011 (sobota) CZWÓRKA – Polskie Radio
koncert na żywo w Czwórce. Transmisja tutaj: http://www.polskieradio.pl/Player , godz.: 18:00


16 lipca 2011 (sobota) Ząbkowice
zagra także NOHUCKI , godz.: 18:00


10 lipca 2011 (niedziela) Mikołów
przed Fraktalem – koncert charytatywny „GRAMY DLA ANITKI” , godz.: 18:00


25 czerwca 2011 (sobota) Czerwionka-Leszczyny
IX Festiwal Muzyki Niemechanicznej Around The Rock , godz.: 23:59


25 czerwca 2011 (sobota) Żywiec
Festiwal Folkowo , godz.: 17:00


18 czerwca 2011 (sobota) Strzelce Krajeńskie
Jarmark Strzelecki 2011 , godz.: 21:30


17 czerwca 2011 (piątek) Białystok
jako gwiazda na Przeglądzie Młodzieżowych kapel Rockowych Young Stage , godz.: 22:30


11 czerwca 2011 (sobota) Łask
XV Jarmark Łaski , godz.: 19:30


29 maja 2011 (niedziela) Żory
Żorska Wiosna Młodości , godz.: 18:00


28 maja 2011 (sobota) Dzierżoniów
Dni Dzierżoniowa , godz.: 20:00


27 maja 2011 (piątek) Łódź
juwenalia , godz.: 19:00


21 maja 2011 (sobota) Szczecin
juwenalia , godz.: 20:00


20 maja 2011 (piątek) Bydgoszcz
juwenalia , godz.: 22:00


14 maja 2011 (sobota) Warszawa
juwenalia , godz.: 18:00


13 maja 2011 (piątek) Gliwice
Igry , godz.: 18:00


12 maja 2011 (czwartek) Kraków
Forty Kleparz – jako gwiazda Przeglądu Kapel Rockowych 2011 , godz.: 21:30


11 maja 2011 (środa) Gdańsk
technikalia , godz.: 20:00


7 maja 2011 (sobota) Warszawa – medykalia
klub Medyk , godz.: 19:00


29 kwietnia 2011 (piątek) Bielsko-Biała – koncert zespołu AM, w którym Pastuch gra na basie.
RudeBoy. www.rudeboyclub.pl , godz.: 19:00


16 kwietnia 2011 (sobota) Łódź- trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
Blu. Jako support przed Radio Bagdad i AKURAT wystąpi ALEGORYA. , godz.: 19:00


15 kwietnia 2011 (piątek) Rzeszów- trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
Pod Palmą. Jako support przed Radio Bagdad i AKURAT wystąpi ANTY APARTHEID. , godz.: 19:00


1 kwietnia 2011 (piątek) Katowice
Straszny Dwór – festiwal Faza , godz.: 21:00


27 marca 2011 (niedziela) Warszawa – koncert SOLIDARNI Z BIAŁORUSIĄ
Plac Defilad , godz.: 17:00


25 marca 2011 (piątek) Budapeszt festiwal Polska_Rulez
Klub Tündérgyár. zagra także NOHUCKI, a dzień później WU-HAE , godz.: 20:00


19 marca 2011 (sobota) Piła – trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
klub Barka. Po koncercie: Soundsystem , godz.: 19:00


18 marca 2011 (piątek) Szprotawa – trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
Stodoła , godz.: 19:00


17 marca 2011 (czwartek) Zielona Góra – koncert odwołany
Kawon , godz.: 19:00


13 marca 2011 (niedziela) Koszalin – trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
Kreślarnia , godz.: 19:00


12 marca 2011 (sobota) Gdynia – trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
klub Ucho. support: C4030 , godz.: 19:00


11 marca 2011 (piątek) Gniezno – trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
klub Młyn , godz.: 19:00


10 marca 2011 (czwartek) Toruń – trasa MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
Od Nowa , godz.: 19:00


13 lutego 2011 (niedziela) Olkusz
MOK – koncert walentynkowy , godz.: 17:30


11 lutego 2011 (piątek) Kraków Łaźnia Nowa (Nowa Huta)
koncert zespołu NOHUCKI – wspólny projekt Piotrka Wróbla i Bzyka z WU-HAE www.nohucki.pl , godz.: 20:00


5 lutego 2011 (sobota) Przytkowice k. Kalwarii Zebrzydowskiej
Z okazji wyścigu psów Piotrek Wróbel i Pastuch zagrają set wokalno-gitarowo-saxofonowy. Sami nie wiemy jak to wyjdzie, ale będzie fajnie. , godz.: 19:00


9 stycznia 2011 (niedziela) Bytom. WOŚP. wystąpi także NOHUCKI www.nohucki.pl
Bytomskie Centrum Kultury. , godz.: 18:00


12 grudnia 2010 (niedziela) Katowice. CZŁOWIEK TOUR 2010. koncert odbędzie się w lutym 2011.
klub Mega Club. wystąpią także: Koniec Świata i Brain Surgery , godz.: 20:00


11 grudnia 2010 (sobota) Poznań. CZŁOWIEK TOUR 2010
urodziny Radia Afera. wystąpi także TSA i Czesław Śpiewa , godz.: 20:00


10 grudnia 2010 (piątek) Bielsko-Biała. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Rudeboy. support: Symetria. , godz.: 20:00


25 listopada 2010 (czwartek) Gliwice. CZŁOWIEK TOUR 2010
Rocka Club. W ramach festiwalu GOFFR , godz.: 20:00


20 listopada 2010 (sobota) Bydgoszcz. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Estrada. wystąpi także Farben Lehre , godz.: 20:00


19 listopada 2010 (piątek) Olsztyn. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Andergrant. Bilety można rezerwować – szczegóły w start/newsy , godz.: 20:00


18 listopada 2010 (czwartek) Elbląg. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Eden. Bilety można rezerwować – szczegóły w niusach. albo kupić w Edenie i cukierni Jędruś w Kauflandzie na ul. Teatralnej. , godz.: 20:00


13 listopada 2010 (sobota) Wrocław. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Łykend. support: Razturaztam , godz.: 20:00


12 listopada 2010 (piątek) Lubin. CZŁOWIEK TOUR 2010
CK Muza. support: Razturaztam , godz.: 20:00


11 listopada 2010 (czwartek) Ostrava CZECHY. CZŁOWIEK TOUR 2010. Dni Polskie w Ostravie
klub Templ. http://uniemgo.webnode.cz/ , godz.: 20:00


6 listopada 2010 (sobota) Wiedeń (Austria). koncert AM – zespołu Pastucha.
EKH. www.myspace.com/punkam , godz.: 20:00


5 listopada 2010 (piątek) Roznov Pod Radhostem (Czechy). koncert AM – zespołu Pastucha
Vrah www.myspace.com/punkam , godz.: 21:00


4 listopada 2010 (czwartek) Bielsko-Biała. koncert AM – zespołu Pastucha.
Stolarnia. www.myspace.com/punkam , godz.: 20:00


24 października 2010 (niedziela) Mikołów. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Fraktal. support: Brain Surgery. Bilety można rezerwować – szczegóły w start/newsy , godz.: 20:00


23 października 2010 (sobota) Busko Zdrój. CZŁOWIEK TOUR 2010
BSCK , godz.: 18:00


22 października 2010 (piątek) Częstochowa. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Zero. support: Symetria , godz.: 18:00


21 października 2010 (czwartek) Kielce. CZŁOWIEK TOUR 2010
Wspak. support: Renesans , godz.: 19:00


16 października 2010 (sobota) Szczecin. CZŁOWIEK TOUR 2010
Słowianin. Bilety można rezerwować – szczegóły w niusach. support: Sami Niemi , godz.: 20:00


15 października 2010 (piątek) Gorzów Wielkopolski. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Magnat. Bilety można rezerwować – szczegóły w start/newsy , godz.: 20:00


8 października 2010 (piątek) Kraków. CZŁOWIEK TOUR 2010
klub Żaczek. support: Jumanji , godz.: 20:00


24 września 2010 (piątek) Kraków. koncert NOHUCKIEGO – projektu Piotra Wróbla i Bzyka z WU-HAE
Centrala Mały Rynek 4. Szczegóły: www.nohucki.pl , godz.: 21:00


28 sierpnia 2010 (sobota) Bukowina Tatrzańska
Głodówka , godz.: 20:00


27 sierpnia 2010 (piątek) Bielsko-Biała
plener pod Sferą , godz.: 19:00


22 sierpnia 2010 (niedziela) Kraków. Zlot ZHP
Błonia , godz.: 21:00


16 sierpnia 2010 (poniedziałek) Plzen CZECHY
Proluka Fest , godz.: 18:00


25 lipca 2010 (niedziela) Grodzisko Dolne
Dni Grodziska , godz.: 20:00


24 lipca 2010 (sobota) Tymbark
boisko rezerwowe KS Tymbark , godz.: 21:00


15 lipca 2010 (czwartek) Wołczyn SPOTKANIE MŁODYCH
ul. Kościelna – Amfiteatr , godz.: 19:30


8 lipca 2010 (czwartek) Ciechanów SPOTKANIE MŁODYCH
ul. Parkowa , godz.: 19:30


1 lipca 2010 (czwartek) Bydgoszcz
Rybi Rynek ul. Grodzka , godz.: 20:00


25 czerwca 2010 (piątek) Znojmo CZ
Wake Up Festival , godz.: 18:30


19 czerwca 2010 (sobota) Łódź. Rock For Trinity. Zagrają m.in.: T.Love, Farben Lehre, Armia, ZMŻ, Maleo
Dekompresja start: 18:00. AKURAT ok. 22:40 , godz.: 18:00


12 czerwca 2010 (sobota) Grojec k. Oświęcimia. support: WU-HAE
ul. Główna 1 , godz.: 18:30


30 maja 2010 (niedziela) Bolesławiec
święto ceramiki , godz.: 18:00


29 maja 2010 (sobota) Jablunkov (CZECHY)
Rock Cafe , godz.: 20:00


27 maja 2010 (czwartek) Tychy. Impreza odwołana!
juwenalia , godz.: 20:00


22 maja 2010 (sobota) Łódź
juwenalia , godz.: 20:00


21 maja 2010 (piątek) Jastrzębie Zdrój
juwenalia , godz.: 20:00


20 maja 2010 (czwartek) Szczecin
juwenalia , godz.: 20:00


19 maja 2010 (środa) Katowice
juwenalia AWF , godz.: 20:00


14 maja 2010 (piątek) Rybnik
juwenalia , godz.: 20:00


13 maja 2010 (czwartek) Rzeszów
juwenalia , godz.: 18:20


8 maja 2010 (sobota) Kolbudy
impreza gminna , godz.: 20:00


7 maja 2010 (piątek) Piotrków Trybunalski
juwenalia , godz.: 20:00


6 maja 2010 (czwartek) Katowice
Straszny Dwór – Medykalia. Impreza dla Studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego , godz.: 20:00


27 kwietnia 2010 (wtorek) Dąbrowa Górnicza
Pałac Kultury Zagłębia , godz.: 20:00


24 kwietnia 2010 (sobota) Kraków. Opera Nowohucka Live Act by NOHUCKI z udziałem Piotra Wróbla
Nowa Huta Walcownia Huty im. Sendzimira , godz.: 17:00


23 kwietnia 2010 (piątek) Raciąż. zagra także RADIO BAGDAD.
MCK , godz.: 19:00


16 kwietnia 2010 (piątek) Raciąż – NOWY TERMIN 23.04.2010.
MCK , godz.: 19:00


11 kwietnia 2010 (niedziela) Warszawa KONCERT ODWOŁANY z powodu żałoby narodowej.
Wolna Białoruś , godz.: 17:40


20 marca 2010 (sobota) Raskovice (CZECHY)
Hotel Ondras , godz.: 20:00


19 marca 2010 (piątek) Zgorzelec
Kuźnia , godz.: 19:30


15 lutego 2010 (poniedziałek) Do połowy lutego jesteśmy w studio i nagrywamy płytę CZŁOWIEK
. , godz.: 10:00


28 stycznia 2010 (czwartek) Kraków – koncert WU-HAE z gościnnym udziałem Piotra Wróbla.
Alchemia ul. Estery 5 , godz.: 20:00


22 stycznia 2010 (piątek) Gliwice
Rocka Club , godz.: 20:00


20 stycznia 2010 (środa) Kraków
Rotunda , godz.: 20:00


19 stycznia 2010 (wtorek) Kielce
Pod Krechą , godz.: 20:00


20 grudnia 2009 (niedziela) Jastrzębie Zdrój.
Kino „Centrum” , godz.: 18:00


14 grudnia 2009 (poniedziałek) Lublin
Chatka Żaka , godz.: 20:00


7 grudnia 2009 (poniedziałek) Gomunice
Bogart Club , godz.: 19:00


6 grudnia 2009 (niedziela) Białystok. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Gwint , godz.: 20:00


5 grudnia 2009 (sobota) Skarżysko Kamienna. support: Sandaless. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Semafor , godz.: 19:00


4 grudnia 2009 (piątek) Warszawa. support: Wu-Hae. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Proxima , godz.: 19:00


29 listopada 2009 (niedziela) Elbląg. koncert przełożony na styczeń – szczegóły w dziale „niusy”
Eden , godz.: 20:00


28 listopada 2009 (sobota) Bydgoszcz. support: Wu-Hae. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Estrada , godz.: 20:00


27 listopada 2009 (piątek) Szczecin. support: Wu-Hae. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Słowianin , godz.: 20:00


26 listopada 2009 (czwartek) Koszalin. support: Wu-Hae. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Kreślarnia , godz.: 20:00


25 listopada 2009 (środa) Katowice. Oprócz nas m.in. Pogodno
Kwadraty , godz.: 20:00


21 listopada 2009 (sobota) Kraków. ZMIANA TERMINU!!! szczegóły w dziale „niusy”
Rotunda. support: Sandaless. , godz.: 20:00


15 listopada 2009 (niedziela) Bielsko-Biała support: AM
RudeBoy Club , godz.: 20:00


14 listopada 2009 (sobota) Zlin (Czechy)
Golem Club , godz.: 21:30


13 listopada 2009 (piątek) Opole. support: Wu-Hae. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
MOK , godz.: 20:00


25 października 2009 (niedziela) Ełk. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
ECK , godz.: 18:00


24 października 2009 (sobota) Olsztyn. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Andergrant , godz.: 20:00


23 października 2009 (piątek) Poznań. zagrają również: Mr zUB i Undead Penguins
Eskulap , godz.: 20:00


18 października 2009 (niedziela) Łódź. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Dekompresja , godz.: 20:00


17 października 2009 (sobota) Radom
Katakumby , godz.: 19:00


16 października 2009 (piątek) PIOTR WRÓBEL SOLO. Sosnowiec
Art Cafe Muza. ul. Warszawska 2. , godz.: 19:30


14 października 2009 (środa) PIOTR WRÓBEL SOLO. Siedlec k. Wrocławia
Szkoła, z okazji Dnia Nauczyciela. , godz.: 11:00


12 października 2009 (poniedziałek) Mikołów. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Fraktal , godz.: 20:00


4 października 2009 (niedziela) Wrocław. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
Łykend. support: Sandaless , godz.: 20:00


3 października 2009 (sobota) Wałbrzych. klub otwarty od 20:00. koncert o 22:00
K10. ul. Topolowa 23a , godz.: 22:00


2 października 2009 (piątek) Zielona Góra. rezerwacja biletów w cenie z przedsprzedaży: 0 600201892
KAWON. support: Sandaless , godz.: 19:30


20 września 2009 (niedziela) Dylewo gm. Kadzidło – w samym sercu Kurpiowszczyzny
przy ul. Ostrołęckiej za strażnicą. , godz.: 14:00


6 września 2009 (niedziela) Kalwaria Zebrzydowska
Boisko Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. ul. Mickiewicza 16. , godz.: 21:30


31 sierpnia 2009 (poniedziałek) Rzeszów
Rynek , godz.: 20:00


24 sierpnia 2009 (poniedziałek) Trutnov
Trutnov Festival , godz.: 22:00


23 sierpnia 2009 (niedziela) Augustów
Rynek , godz.: 21:00


17 lipca 2009 (piątek) Nowogard
Festiwal Filmu-Muzyki-Malarstwa „Lato z Muzami” , godz.: 20:30


4 lipca 2009 (sobota) Pakość
Dni Pakości , godz.: 19:30


3 lipca 2009 (piątek) Otmuchów
Święto Kwiatów , godz.: 22:00


28 czerwca 2009 (niedziela) Brzesko
koncert plenerowy , godz.: 20:00


21 czerwca 2009 (niedziela) Andrychów
koncert plenerowy , godz.: 20:00


7 czerwca 2009 (niedziela) Kędzierzyn Koźle
koncert plenerowy , godz.: 20:30


5 czerwca 2009 (piątek) Cieszyn
zmiana miejsca – koncert odbędzie się w Panopticum przy UŚ , godz.: 21:00


22 maja 2009 (piątek) Warszawa
Juwenalia. Podzamcze. , godz.: 17:30


21 maja 2009 (czwartek) Biała Podlaska
Juwenalia PWSZ , godz.: 20:00


16 maja 2009 (sobota) Toruń
Juwenalia , godz.: 23:59


16 maja 2009 (sobota) Łódź
, godz.: 19:00


15 maja 2009 (piątek) Stalowa Wola
Juwenalia , godz.: 21:00


14 maja 2009 (czwartek) Sosnowiec
Juwenalia , godz.: 20:00


13 maja 2009 (środa) Racibórz
Juwenalia , godz.: 20:30


9 maja 2009 (sobota) Gdańsk. Przed nami o 20:00 grają nasi kumple z Wu-Hae.
Medykalia , godz.: 22:00


8 maja 2009 (piątek) Lublin
Juwenalia UP , godz.: 20:30


18 kwietnia 2009 (sobota) Dublin (IRLANDIA) www.myspace.com/eamonndorans
Eamon Doran’s. bilety: Samo Dobro, Salonik Prasowy Moore St Mall, w biurze firmy Polonia Transport oraz na www.skaportal.org , godz.: 20:00


16 kwietnia 2009 (czwartek) Havirov (CZECHY)
klub Stolarna , godz.: 19:00


21 marca 2009 (sobota) Łódź. Dla studentek i studentów wstęp bezpłatny.
klub Synapsa. ul. Rodzeństwa Fibaków 2. support: Coffee Radio , godz.: 22:00


19 marca 2009 (czwartek) Toruń. PIOTR WRÓBEL solo.
Od Nowa. W ramach festiwalu teatralnego KLAMRA. www.klamra.umk.pl , godz.: 21:00


13 marca 2009 (piątek) Łaziska Górne
Dom Kultury – Piwnica Na Dachu , godz.: 18:00


8 marca 2009 (niedziela) Gdynia
Bukszpryt , godz.: 19:00


7 marca 2009 (sobota) Kielce
Mundo Cafe , godz.: 20:00


5 marca 2009 (czwartek) Warszawa. support: The Same oraz Enej.
Stodoła , godz.: 20:00


28 lutego 2009 (sobota) Lublin. Możliwość telefonicznej rezerwacji biletów. Szczegóły w dziale Niusy.
Graffiti. support: Herrmo , godz.: 20:00


27 lutego 2009 (piątek) Rzeszów. Możliwość telefonicznej rezerwacji biletów. Szczegóły w dziale Niusy.
Pod Palmą. support: Mechaniczny Kot. , godz.: 19:00


26 lutego 2009 (czwartek) Kęty – ODWOŁANY. DK zrezygnował z organizacji naszego koncertu.
Dom Kultury. Zwroty biletów w DK oraz miejscach zakupu. , godz.: 19:00


15 lutego 2009 (niedziela) Sopot
Zmiana miejsca: gramy w Dream Clubie (na Monciaku w „Krzywym Domku”) , godz.: 20:00


14 lutego 2009 (sobota) Łódź. gość specjalny: Konrad „Wołowina” Jeremus www.myspace.com/konradjeremus
Dekompresja , godz.: 20:00


13 lutego 2009 (piątek) Kwidzyn
Spichlerz , godz.: 21:00


7 lutego 2009 (sobota) Poznań
Zamek. http://www.zamek.poznan.pl/index.php”s=162&k=2 , godz.: 20:00


6 lutego 2009 (piątek) Gniezno
Młyn , godz.: 20:00


11 stycznia 2009 (niedziela) Dobrodzień
WOŚP , godz.: 20:30


11 stycznia 2009 (niedziela) Katowice
WOŚP , godz.: 14:00


10 stycznia 2009 (sobota) Gliwice. koncert w ramach WOŚP
Sic , godz.: 20:00


19 grudnia 2008 (piątek) Bielsko-Biała. Koncert dla Gruzji. Razem z Psio Crew, Carrantuohill i Hellmute.
BKS , godz.: 18:00


28 listopada 2008 (piątek) Bochnia
HRC , godz.: 20:00


27 listopada 2008 (czwartek) Warszawa
Proxima , godz.: 20:00


26 listopada 2008 (środa) Katowice
Kwadraty , godz.: 21:30


23 listopada 2008 (niedziela) Gdańsk
Kwadratowa , godz.: 20:00


22 listopada 2008 (sobota) Zduńska Wola
MDK os. Karsznice. support: NIEBONIE , godz.: 19:30


16 listopada 2008 (niedziela) Zielona Góra
Kawon , godz.: 19:00


15 listopada 2008 (sobota) Kalisz
Pod Muzami , godz.: 20:00


14 listopada 2008 (piątek) Łódź – ZMIANA TERMINU na 24.01.2009. – szczegóły w dziale NIUSY.
Dekompresja , godz.: 20:00


9 listopada 2008 (niedziela) Białystok. Koncert będzie w Gwincie na ul. Zwierzynieckiej, a nie w Syrenie jak plotkują niektórzy.
Gwint www.klub-gwint.pl rezerwacja biletów: 600-201-892 , godz.: 20:00


8 listopada 2008 (sobota) Olsztyn
Andergrant , godz.: 20:00


26 października 2008 (niedziela) Bydgoszcz
Mózg , godz.: 20:00


25 października 2008 (sobota) Gorzów Wielkopolski
Dom Kultury , godz.: 20:00


24 października 2008 (piątek) z przykrością zawiadamiam, że AKURAT, pomimo szczerych chęci, w tym roku nie zagra w Poznaniu.
przypominam, że bilety zakupione na poznański koncert można oddawać w miejscu ich zakupienia. Nie będą one ważne na inne koncerty AKURAT. filip herma manager AKURAT , godz.: 20:00


12 października 2008 (niedziela) Katowice. bilety w cenie z przedsprzedaży można rezerwować telefonicznie: 600201892
Cogitatur , godz.: 20:00


11 października 2008 (sobota) Bielsko-Biała
Rude Boy , godz.: 20:00


10 października 2008 (piątek) Częstochowa
Tramwaj , godz.: 20:00


9 października 2008 (czwartek) Kraków
Rotunda , godz.: 20:00


8 października 2008 (środa) www.naszemiasto.pl
czat z AKURAT , godz.: 16:30


8 października 2008 (środa) czat z AKURAT
http://slask.naszemiasto.pl/czat/specjalna_artykul/652586.html , godz.: 16:00


5 października 2008 (niedziela) Nakło
Marley , godz.: 20:00


4 października 2008 (sobota) Toruń. retransmisja tego koncertu w Radio Sfera www.sfera.umk.pl w poniedziałek 06.10. o 20:15
Od Nowa. bilety 20/25 można rezerwować telefonicznie: 600201892 , godz.: 20:00


28 września 2008 (niedziela) Augustów
Rynek Zygmunta Augusta , godz.: 20:00


27 września 2008 (sobota) Dzierżoniów
teren OSiRu plener , godz.: 18:00


26 września 2008 (piątek) Szczecin
Noc Naukowców , godz.: 23:55


13 września 2008 (sobota) Wędrynia
CZECHY , godz.: 20:00


6 września 2008 (sobota) Radomsko
Pub Noworadomsk , godz.: 19:00


6 września 2008 (sobota) Haj Ve Slezsku
CZECHY , godz.: 12:00


30 sierpnia 2008 (sobota) Czeladź
Park Grabek. Regeneracja 2008 , godz.: 21:00


29 sierpnia 2008 (piątek) Skarżysko Kamienna
plac za Semaforem , godz.: 22:00


24 sierpnia 2008 (niedziela) Pszczyna
Park Zamkowy , godz.: 17:00


16 sierpnia 2008 (sobota) Frydek Mistek (Czechy)
Beskyd Sound , godz.: 14:00


26 lipca 2008 (sobota) Olesno
Dni Olesna , godz.: 22:30


4 lipca 2008 (piątek) Istebna
. , godz.: 23:50


4 lipca 2008 (piątek) Bystrice (Czechy)
tu też jeszcze nie wiemy 🙂 , godz.: 20:30


29 czerwca 2008 (niedziela) Przemyśl
koncert plenerowy , godz.: 19:00


28 czerwca 2008 (sobota) Szczytno. Niestety nasz koncert został odwołany…
HunterFest , godz.: 20:00


21 czerwca 2008 (sobota) Ustroń
Festiwal Młodzieżowy No Name , godz.: 19:45


21 czerwca 2008 (sobota) Wrocław
Wyspa , godz.: 14:00


20 czerwca 2008 (piątek) Szubin
ul. Jana Pawła II , godz.: 20:00


15 czerwca 2008 (niedziela) Zabrze
Kopalnia Gudio , godz.: 20:00


14 czerwca 2008 (sobota) Rackova kolo Zlina (Czechy)
jeszcze nie wiemy 🙂 , godz.: 22:00


7 czerwca 2008 (sobota) Brodnica
, godz.: 19:00


6 czerwca 2008 (piątek) Poznań. koncert został przełożony na 24.10.2008. Przepraszamy.
Eskulap. ul. Przybyszewskiego 19 , godz.: 19:00


5 czerwca 2008 (czwartek) Kętrzyn
Parada Wojciecha Kętrzyńskiego pl. Piłsudskiego , godz.: 18:00


31 maja 2008 (sobota) Chrzanów
Dni Miasta , godz.: 18:00


29 maja 2008 (czwartek) Siedlce
Jackonalia 2008 , godz.: 20:20


28 maja 2008 (środa) Szczecin
KULTAR 2008 ul. Chopina , godz.: 21:15


18 maja 2008 (niedziela) Gdańsk
Neptunalia. plac za klubem Medyk. , godz.: 20:00


17 maja 2008 (sobota) Katowice
Juwenalia , godz.: 19:30


16 maja 2008 (piątek) Bielsko-Biała
Juwenalia ATH , godz.: 21:00


15 maja 2008 (czwartek) Elbląg
Juwenalia PWSZ , godz.: 23:00


14 maja 2008 (środa) Rzeszów
Juwenalia 2008 , godz.: 19:30


12 maja 2008 (poniedziałek) Lublin
Juwenalia , godz.: 20:00


11 maja 2008 (niedziela) Nałęczów
Nałęczowska Wiosna Kulturalna , godz.: 20:00


10 maja 2008 (sobota) Warszawa
dziedziniec UW , godz.: 17:00


9 maja 2008 (piątek) Kraków
Medykalia. Rotunda , godz.: 22:00


8 maja 2008 (czwartek) Toruń
Festiwal Kultury Studenckiej KULTURALIA. Od Nowa. , godz.: 23:00


18 kwietnia 2008 (piątek) Płock
Katorga 2008. PWSZ. , godz.: 20:00


11 kwietnia 2008 (piątek) EDINBURGH (SZKOCJA)
Bongo Club www.thebongoclub.co.uk , godz.: 19:00


30 marca 2008 (niedziela) Gdańsk
Kwadratowa , godz.: 20:00


28 marca 2008 (piątek) Konin
KDK (Klub Energetyk, ul Przemysłowa) , godz.: 20:00


2 marca 2008 (niedziela) Poznań
Blue Note. szczegóły: www.rokart.pl , godz.: 19:00


1 marca 2008 (sobota) Kraków
Lochness. ul Warszawska 15 ( wejście od ul Pawiej). bilety: przedsprzedaż 25, w dniu koncertu 30 , godz.: 19:00


3 lutego 2008 (niedziela) Opole
MOK ul. Piastowska 14A. bilety: przedsprzedaż: 17 pln, w dniu koncertu: 22 pln , godz.: 20:00


2 lutego 2008 (sobota) Zabrze
Wiatrak , godz.: 20:00


1 lutego 2008 (piątek) Tychy. support: Plagiat 199
Andromeda. bilety: 17 PLN w przedsprzedaży; 22 PLN w dniu koncertu , godz.: 19:00


25 stycznia 2008 (piątek) Opole. z powodu żałoby narodowej koncert odbędzie się 03. lutego. bilety zachowują ważność
MOK ul. Piastowska 14A. bilety: przedsprzedaż: 17 pln, w dniu koncertu: 22 pln , godz.: 20:00


20 stycznia 2008 (niedziela) Biecz. support Smashing Gum i NO Właśnie
Becz Pub ul.Rynek2. bilety: U Becza, Jasło-Monaliza, Gorlice”Dekadencja. przedsprzedaż 15, w dniu koncertu 20. , godz.: 19:00


19 stycznia 2008 (sobota) Sanok. support: Smashing Gum i NO Właśnie
Olimp Music Club ul. Przemyska 12. bilety: Olimp, Sonic, Krosno Fan. cena przedsprzedaż 15, w dniu koncertu 20. , godz.: 19:00


18 stycznia 2008 (piątek) Przemyśl. support Smashing Gum i NO Właśnie
Sing Sing ul: 3-go Maja 19. bilety: Sing Sing, Music Land. przedsprzedaż 15, w dniu koncertu 20. , godz.: 19:00


17 stycznia 2008 (czwartek) Ełk
Ełckie Centrum Kultury , godz.: 19:00


13 stycznia 2008 (niedziela) Żory
WOŚP , godz.: 20:00


11 stycznia 2008 (piątek) Pszów
MOK , godz.: 20:00


10 stycznia 2008 (czwartek) Gliwice WOŚP
Spirala. ul. Strzody. bilety: 20 przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. , godz.: 20:00


15 grudnia 2007 (sobota) Ostrava – CZECHY
, godz.: 20:00


8 grudnia 2007 (sobota) Katowice – Winter Reggae 2007. Mega Club.
Gramy kilka minut po północy, więc to już 09.12., ale impreza zaczyna się 08.12.


2 grudnia 2007 (niedziela) Bydgoszcz
Estrada , godz.: 20:00


1 grudnia 2007 (sobota) Poznań – gramy dwa dni pod rząd!
Piwnica 21, ul. Wielka 21. bilety: 20 przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. , godz.: 19:30


30 listopada 2007 (piątek) Poznań – gramy dwa dni pod rząd!
Piwnica 21, ul. Wielka 21. bilety: 20 przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. , godz.: 19:30


29 listopada 2007 (czwartek) Zielona Góra
Kawon, ul. Zamkowa 5. bilety: 18 przedsprzedaż; 23 w dniu koncertu. , godz.: 20:00


28 listopada 2007 (środa) Wrocław
klub Alibi. ul. Grunwaldzka 67. , godz.: 19:00


25 listopada 2007 (niedziela) Białystok – Razem z HAPPYSAD
Gwint. ul. Zwierzyniecka 10. bilety: 22 przedsprzedaż; 27 w dniu koncertu. , godz.: 19:00


24 listopada 2007 (sobota) Olsztyn
Andergrant, ul. Kołobrzeska 32. bilety: 20 przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. , godz.: 20:00


23 listopada 2007 (piątek) Kętrzyn – PIOTR WRÓBEL SOLO
klub Chłodnia, ul. Górna 1f. wystąpi także Ewa Kisielewska , godz.: 18:00


22 listopada 2007 (czwartek) Warszawa – support Bimber www.bimber.net
Proxima. ul. ul.Żwirki i Wigury 99a. bilety do nabycia już wkrótce w: Klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a, Shortcut, ul. Bracka 25, Bileteria ul. Jasna 1 (Bank BPH). , godz.: 19:30


21 listopada 2007 (środa) Gdańsk
Parlament. bilety 20 – przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. bilety w cenie z przedsprzedaży można zamawiać telefonicznie pod numerem 0 600 201 892 , godz.: 20:00


17 listopada 2007 (sobota) Bielsko-Biała – PIOTR WRÓBEL SOLO
Galeria WZGÓRZE ul. Wzgórze 4. bilety 10 PLN , godz.: 20:00


11 listopada 2007 (niedziela) GB i Irlandia
niestety koncerty w GB i Irlandii zostały odwołane nie z naszej winy… mamy nadzieję, że jednak się kiedyś uda. , godz.: 20:00


29 października 2007 (poniedziałek) Koszalin – koncert zamknięty.
Zakład Karny , godz.: 10:00


28 października 2007 (niedziela) Koszalin. Razem z KOŃCEM ŚWIATA.
Kreślarnia, ul. Rejtana 17. bilety: 15 przedsprzedaż; 20 w dniu kncertu. , godz.: 19:00


27 października 2007 (sobota) Szczecin. Razem z KOŃCEM ŚWIATA.
Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2. bilety: 20 przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. , godz.: 19:00


22 października 2007 (poniedziałek) Jasło – koncert zamknięty
Zakład Karny , godz.: 11:00


21 października 2007 (niedziela) Dębica. Razem z KOŃCEM ŚWIATA.
Meduza, ul. Sportowa 28. bilety 15 przedsprzedaż; 20 w dniu koncertu. , godz.: 19:00


20 października 2007 (sobota) Stalowa Wola
MDK, ul. 1-go sierpnia 9, bilety: 15. , godz.: 20:00


19 października 2007 (piątek) Rzeszów. Razem z KOŃCEM ŚWIATA. support: Kajaken Party http://profile.myspace.com/kajakenparty
Pod Palmą. ul. Cicha 2/ERII DEXTER), SKLEP MUZ ‚102’ UL.DĄBROWSKIEGO 60. SKLEP MUZ. ‚TOXIC” UL.3 6. bilety 15 przedsprzedaż; 20 w dniu koncertu. SPRZEDAŻ: POD PALMĄ. „TRANS” UL.3 MAJA 5 (BRAMA PIZZERII DEXTER). ‚102’ UL.DĄBROWSKIEGO 60. ‚TOXIC” UL.3 MAJA , godz.: 19:00


18 października 2007 (czwartek) Kraków
Rotunda, ul. Oleandry 1. w ramach imprezy: Portal Otwarty 2007. , godz.: 21:40


17 października 2007 (środa) Lublin
Graffiti, ul. Piłsudskiego 13. bilety: 17 w przedsprzedaży; 22 w dniu koncertu. , godz.: 20:00


13 października 2007 (sobota) Częstochowa
Klub Tramwaj, al. Niepodległości 11. bilety: 15 w przedsprzedaży; 17 w dniu koncertu. , godz.: 19:00


12 października 2007 (piątek) Nowy Sącz. Razem z KOŃCEM ŚWIATA.
Scream Club. Plac Dąbrowskiego 2a. bilety: 15 przedsprzedaż; 20 w dniu koncertu. do nabycia: Kawiarnia Prowincjonalna (róg Wąsowiczów i Kościuszki), a od 04.10. także w klubie Scream. , godz.: 19:00


6 października 2007 (sobota) Łódź razem z VAVAMUFFIN
Funaberia 2, ul. Moniuszki 4a. bilety: 17 przedsprzedaż; 22 w dniu koncertu. w ramach imprezy Skipperyada. bilety dostępne: od 13 września w Strefie Biletów (ul. Piotrkowska 59), CIKu (ul. Piotrkowska 102a), Lady Peron (ul. Nowomiejska 1). , godz.: 18:00


5 października 2007 (piątek) Toruń. Razem z KOŃCEM ŚWIATA.
Od Nowa. ul. ul. Gagarina 37a. bilety: 20 przedsprzedaż; 25 w dniu koncertu. , godz.: 19:00


29 września 2007 (sobota) Bielsko-Biała ODWOŁANY. Szczegóły w dziale „Niusy”
Koncert Charytatywny , godz.: 19:00


15 września 2007 (sobota) Wadowice
Dni Powiatu. support: Przylądek Horn , godz.: 18:00


8 września 2007 (sobota) Brzeszcze
Rock Reggae Fest , godz.: 18:45


1 września 2007 (sobota) Rybnik Boguszowice
Ogród Farski , godz.: 19:00


4 sierpnia 2007 (sobota) Bieruń
Plener (Festiwal Reggae) , godz.: 20:00


3 sierpnia 2007 (piątek) Hlucin (Czechy)
Sterkovna Open Music


28 lipca 2007 (sobota) Valasske Mezirici (Czechy)
Hrachovka Festival , godz.: 1:30


22 lipca 2007 (niedziela) Tychy
Plac pod Żyrafą – Święto Czekolady , godz.: 18:15


14 lipca 2007 (sobota) Olsi u Tabora (Czechy)
Mighty Sounds Festiwal


7 lipca 2007 (sobota) Bohumin – Horni Lhota (Czechy)
Music Art Festival , godz.: 21:00


24 czerwca 2007 (niedziela) Warszawa
Studio im. Agnieszki Osieckiej (Koncert w Trójce) , godz.: 20:00


17 czerwca 2007 (niedziela) Wrocław
Wyspa Słodowa ” Wolni i Solidarni , godz.: 13:00


16 czerwca 2007 (sobota) Poznań
Rynek, Jarmark Świętojański , godz.: 20:00


15 czerwca 2007 (piątek) Miechów
Stadion KS Pogoń ” Dni Miechowa , godz.: 20:00


9 czerwca 2007 (sobota) Żywiec
PUB Bankowa , godz.: 20:00


8 czerwca 2007 (piątek) Bystrzyca nad Olzą (Czechy)
Dni Kultury Studenckiej , godz.: 20:30


3 czerwca 2007 (niedziela) Żary
Dni Żar , godz.: 17:45


2 czerwca 2007 (sobota) Bielsko-Biała
Rude Boy Club – support: KONIEC ŚWIATA , godz.: 19:00


1 czerwca 2007 (piątek) Zabrze
Wiatrak , godz.: 20:00


27 maja 2007 (niedziela) Tomaszów Lubelski
klub ” Kultomania , godz.: 20:00


25 maja 2007 (piątek) Gdańsk
Kampus UG – Neptunalia , godz.: 21:20


24 maja 2007 (czwartek) Katowice
Cogitatur ” Festiwal Filmów Kultowych , godz.: 20:00


19 maja 2007 (sobota) Nowy Sącz
Juwenalia , godz.: 21:00


18 maja 2007 (piątek) Jabłonków (Czechy)
Plener


17 maja 2007 (czwartek) Opava (Czechy)
Dolne Namesti – Juwenalia , godz.: 20:30


16 maja 2007 (środa) Poznań
Malta – Juwenalia , godz.: 21:40


15 maja 2007 (wtorek) Opole
Piastonalia , godz.: 21:00


12 maja 2007 (sobota) Olsztyn
Juvenalia , godz.: 21:40


11 maja 2007 (piątek) Warszawa
Dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego (Juwenalia) , godz.: 19:45


5 maja 2007 (sobota) Milówka
Finał XLV Rajdu Politechniki Krakowskiej , godz.: 20:00


4 maja 2007 (piątek) Praszka
Majówka Praszkowska , godz.: 22:00


3 maja 2007 (czwartek) Szklarska Poręba
plener , godz.: 21:00


1 maja 2007 (wtorek) Lubin
Wzgórze Zamkowe , godz.: 23:00


29 kwietnia 2007 (niedziela) Strzegom
Strzegomskie CK , godz.: 19:00


31 marca 2007 (sobota) Radom
Klub G2 , godz.: 18:00


30 marca 2007 (piątek) Gorzów
MCK – koncert z JACKIEM KLEYFFEM i ORKIESTRĄ NA ZDROWIE. support: Radio Bagdad , godz.: 20:00


29 marca 2007 (czwartek) Bydgoszcz
Mózg – koncert z JACKIEM KLEYFFEM i ORKIESTRĄ NA ZDROWIE. support: Radio Bagdad , godz.: 20:00


24 marca 2007 (sobota) Gniezno
Młyn , godz.: 20:00


23 marca 2007 (piątek) Olsztyn
Andergrand , godz.: 20:00


18 marca 2007 (niedziela) Łódź
Dekompresja – koncert z JACKIEM KLEYFFEM i ORKIESTRĄ NA ZDROWIE. support: Radio Bagdad


17 marca 2007 (sobota) Skarżysko Kamienna
Semafor – support Radio Bagdad, Skafander Faso, Anima Liberti. , godz.: 19:00


16 marca 2007 (piątek) Ryki
Masarnia , godz.: 20:00


15 marca 2007 (czwartek) Bochnia
HRC , godz.: 20:00


14 marca 2007 (środa) Kraków
Studio – koncert z JACKIEM KLEYFFEM i ORKIESTRĄ NA ZDROWIE. support: WU-HAE , godz.: 20:00


13 marca 2007 (wtorek) Rzeszów
Pod palmą , godz.: 20:00


11 marca 2007 (niedziela) Niemodlin
Alibi Club www.pubalibi.pl , godz.: 20:00


10 marca 2007 (sobota) Wrocław
WFF (Wiosna punky reggae)http://www.wrockfest.pl/regge.html , godz.: 20:00


8 marca 2007 (czwartek) Gliwice
Spirala , godz.: 20:00


4 marca 2007 (niedziela) Gdynia
Ucho – koncert z JACKIEM KLEYFFEM i ORKIESTRĄ NA ZDROWIE. support: Radio Bagdad , godz.: 20:00


3 marca 2007 (sobota) Elbląg
Eden – support Radio Bagdad , godz.: 19:00


2 marca 2007 (piątek) Kalisz
Pod Muzami – support Ojczulkowie , godz.: 18:00


24 lutego 2007 (sobota) Katowice
Cogitatur (Kiloff Festival) , godz.: 21:30


19 lutego 2007 (poniedziałek) Kłodzko
Zakład Penitencjarny – KONCERT CHARYTATYWNY, tylko dla więźniów.


18 lutego 2007 (niedziela) Kłodzko
Kłodzki Ośrodek Kultury, support: Łowcy Szmalu , godz.: 17:00


14 lutego 2007 (środa) Ustroń
MDK. wstęp wolny. , godz.: 19:00


20 stycznia 2007 (sobota) Toruń
Od Nowa – urodziny Radia Sfera , godz.: 21:30


19 stycznia 2007 (piątek) Wąbrzeźno
WDK ul. Wolności 47 , godz.: 20:00


12 grudnia 2006 (wtorek) Koszalin
Kreślarnia


11 grudnia 2006 (poniedziałek) Poznań
Piwnica 21, ul. Wielka 21 , godz.: 20:00


10 grudnia 2006 (niedziela) Gdańsk
Kwadratowa , godz.: 21:00


9 grudnia 2006 (sobota) Urodziny Pidżamy Porno z udziałem Tomka – Kraków
Klub Studio


8 grudnia 2006 (piątek) Warszawa – KONCERT PRZEŁOŻONY Z 24 LISTOPADA
SGH – Aula Spadochronowa , godz.: 22:30


8 grudnia 2006 (piątek) Urodziny Pidżamy Porno z udziałem Tomka – Warszawa
Palladium


5 grudnia 2006 (wtorek) Warszawa
Stodoła


3 grudnia 2006 (niedziela) Wrocław
Madness , godz.: 18:00


2 grudnia 2006 (sobota) Urodziny Pidżamy Porno z udziałem Tomka – Wrocław
WWF


1 grudnia 2006 (piątek) Urodziny Pidżamy Porno z udziałem Tomka – Poznań
Hala Areny


30 listopada 2006 (czwartek) Opole
MOK , godz.: 20:00


29 listopada 2006 (środa) Turek
MDK , godz.: 19:00


26 listopada 2006 (niedziela) Bydgoszcz
Kuźnia , godz.: 19:00


25 listopada 2006 (sobota) Toruń
Urodziny Radia Sfera – Od Nowa/ KONCERT ODWOŁANY , godz.: 21:30


24 listopada 2006 (piątek) Warszawa
SGH Aula Spadochronowa/ KONCERT ODWOŁANY , godz.: 22:30


23 listopada 2006 (czwartek) Łódź
Fanaberia 2 , godz.: 20:00


22 listopada 2006 (środa) Lublin
Graffiti , godz.: 19:30


18 listopada 2006 (sobota) Poznań
Piwnica 21, ul. Wielka 21 , godz.: 20:00


17 listopada 2006 (piątek) Szczecin
Muzyczna Fabryka , godz.: 20:00


11 listopada 2006 (sobota) Ostrava (Czechy)
Marley Lennon Club ul. Cerna Louka , godz.: 22:00


10 listopada 2006 (piątek) Rackova k/Zlina (Czechy)
, godz.: 22:00


17 października 2006 (wtorek) Trondheim (Norwegia)
Bleast- Dni Polskie , godz.: 22:30


14 października 2006 (sobota) Kraków
Loch Ness , godz.: 19:00


13 października 2006 (piątek) Katowice
Straszny Dwór. Bilety w sklepie muzycznym All ul. Mickiewicza oraz w Strasznym Dworze , godz.: 20:00


8 października 2006 (niedziela) Wrocław
WZ (z Pogodno) , godz.: 19:00


6 października 2006 (piątek) Warszawa
otrzęsiny PW – dziedziniec , godz.: 16:00


5 października 2006 (czwartek) Zielona Góra
Kawon. Bilety dostępne w Kawonie oraz w sklepie muzycznym Muz-Art , godz.: 19:30


30 września 2006 (sobota) Mikołów
Fraktal – z Koniec Świata , godz.: 20:00


24 września 2006 (niedziela) HostĂ”tĂ­n (Czechy)
, godz.: 19:00


23 września 2006 (sobota) Gniew
Plac Grunwaldzki , godz.: 22:30


16 września 2006 (sobota) Elbląg
Dni Browaru


15 września 2006 (piątek) Bielsko-Biała
Rude Boy. Bilety w salonie muzycznym ELPA ul. 1 maja oraz w Pubie Bazyliszek ul. Wzgórze 8. Od czwartku także w RudeBoy’u. , godz.: 19:00


9 września 2006 (sobota) Płock
Urodziny Farben Lehre


8 września 2006 (piątek) Wrocław
Wyspa Piaskowa , godz.: 21:00


2 września 2006 (sobota) Lubartów
Rock Alert Fest


27 sierpnia 2006 (niedziela) Niedrzwica Duża k/Lublina
Dożynki


26 sierpnia 2006 (sobota) Kłodzko
Dni Twierdzy


25 sierpnia 2006 (piątek) Chełm
plener , godz.: 19:30


19 sierpnia 2006 (sobota) Bautzen/Budziszyn (Niemcy)
plener


18 sierpnia 2006 (piątek) Czeski Cieszyn
plener Strzelnica , godz.: 20:00


17 sierpnia 2006 (czwartek) Jarocin
Festiwal PRL


4 sierpnia 2006 (piątek) Gorzyce
Reggae Festiwal , godz.: 23:15


29 lipca 2006 (sobota) Valasske Mezirici (Czechy)
Hrachovka Music Festival 2006 www.hrachovka.com , godz.: 14:40


22 lipca 2006 (sobota) Jasienica k/Bielska-Białej
amfiteatr „Drzewiarz” , godz.: 15:30


21 lipca 2006 (piątek) Novy Jicin (Czechy)
, godz.: 20:00


8 lipca 2006 (sobota) Police (Czechy)
Punk do Police, Police 1. Police u Jemnice 675 34


30 czerwca 2006 (piątek) Sztum
Zlot Garbusów , godz.: 22:00


25 czerwca 2006 (niedziela) Wrocław
wROCK na Wyspie + Farben Lehre, Blade Loki, Hunter, Coma, Vavamufin, Bakshish, Zion train http://www.lykend.com.pl/wew.php”id=5 , godz.: 17:40


24 czerwca 2006 (sobota) Zabrze
CK Wiatrak , godz.: 20:00


23 czerwca 2006 (piątek) Bielsko-Biała
Szyndzielnia – schronisko „Wieczór zakochanych” + Beata Przybytek, Psio Crew, Lord , godz.: 22:00


18 czerwca 2006 (niedziela) Sandomierz
Rynek Starego Miasta , godz.: 20:00


9 czerwca 2006 (piątek) Andrychów
Dni Andrychowa + Ras Szamra, Regenacja, Druga Strona Lustra, Cała Góra Barwinków, Zabili Mi Żółwia


6 czerwca 2006 (wtorek) Białystok
Juwenalia


2 czerwca 2006 (piątek) Olkusz
Dni Miasta – Rynek , godz.: 20:30


27 maja 2006 (sobota) Dzierżoniów
Dni Dzierżoniowa + Muzyka Końca Lata i Happysad , godz.: 20:00


21 maja 2006 (niedziela) Lublin
Juwenalia , godz.: 20:00


20 maja 2006 (sobota) Ozorków
MOK Bilety do nabycia: Kanapa Pub, Starzyńskiego 33, ŁĘCZYCA – Biuro podróży Jawa-turs ul. Pocztowa 11 , godz.: 19:00


18 maja 2006 (czwartek) Bydgoszcz
Juwenalia , godz.: 20:00


14 maja 2006 (niedziela) Kielce
Amfiteatr , godz.: 18:00


13 maja 2006 (sobota) Bielsko-Biała
Juwenalia


12 maja 2006 (piątek) Będzin
Marlejki


11 maja 2006 (czwartek) Kraków
Juwealia


28 kwietnia 2006 (piątek) Mielec
STUDIO , godz.: 20:00


24 kwietnia 2006 (poniedziałek) Czerwonak k/Poznania
GOK „Sokół”, ul Gdyńska 47 , godz.: 19:00


23 kwietnia 2006 (niedziela) BYDGOSZCZ………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
„Mózg” ” ul. Gdańska 10 * bilety 21/25 , godz.: 18:00


22 kwietnia 2006 (sobota) SZCZECIN…………..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
„Słowianin” ” ul. Korzeniowskiego 2 * bilety 21/25 , godz.: 18:00


21 kwietnia 2006 (piątek) KOSZALIN……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
„Kreślarnia” ” ul. Reytana 17 (osiedle akademickie) * bilety 18/22 , godz.: 18:00


20 kwietnia 2006 (czwartek) TORUŃ………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
„Odnowa” ” ul. Gagarina 37a * bilety 21/25 , godz.: 18:00


10 kwietnia 2006 (poniedziałek) Kielce
Amfiteatr


9 kwietnia 2006 (niedziela) KATOWICE……..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
„MegaClub” ” ul. Dworcowa 1 * bilety 21/25 , godz.: 18:00


8 kwietnia 2006 (sobota) STALOWA WOLA………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
„Ultima” ” Al. Jana Pawła II 13/42e (obok Biedronki) * bilety 18/22 , godz.: 18:00


7 kwietnia 2006 (piątek) SKARŻYSKO KAMIENNA………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
„Semafor” ” ul. Towarowa 2 * bilety 18/22 , godz.: 18:00


6 kwietnia 2006 (czwartek) OPOLE………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
” Miejski Ośrodek Kultury” ” ul. Piastowska 14a * bilety 22/26 , godz.: 18:00


1 kwietnia 2006 (sobota) PSZÓW……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
„Miejski Ośrodek Kultury” ” ul. Traugutta 1 * bilety 18/22 , godz.: 18:00


31 marca 2006 (piątek) WROCŁAW……..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
„Madness” ” ul. Hubska 6 * bilety 21/25 PLN , godz.: 18:00


30 marca 2006 (czwartek) WROCŁAW……..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
„Madness” ” ul. Hubska 6 * bilety 21/25 PLN , godz.: 18:00


27 marca 2006 (poniedziałek) Bielsko-Biała……PUNKY REGGAE LIVE, FARBEN LEHRE, AKURAT, Z.M.Ż, ***DODATKOWY KONCERT***
RUDEBOY, UL. 1 MAJA 20, BILETY 21/25 , godz.: 18:00


26 marca 2006 (niedziela) BIELSKO-BIAŁA………..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
RUDE BOY UL. 1 MAJA 20 BILETY 21/25 , godz.: 18:00


25 marca 2006 (sobota) SANOK………..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
HAOS (DAWNIEJ CASSANOWA) UL. PRZEMYSKA 21 BILETY 18/22 , godz.: 18:00


24 marca 2006 (piątek) NOWY SĄCZ………..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
SCREAM UL. DĄBROWSKIEGO 2a BILETY 18/22 , godz.: 18:00


19 marca 2006 (niedziela) ZIELONA GÓRA……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
KAWON UL. ZAMKOWA 5d BILETY 21/25 , godz.: 18:00


18 marca 2006 (sobota) GŁOGÓW……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
MAYDAY UL. PERSEUSZA 11 BILETY 18/22 , godz.: 18:00


17 marca 2006 (piątek) GORZÓW………….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
MCK CHEMIK UL.DRZYMAŁY 26 BILETY 18/22 , godz.: 18:00


16 marca 2006 (czwartek) POZNAŃ……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
CK ZAMEK UL. ŚW. MARCINA 80/82 BILETY 21/25 , godz.: 18:00


12 marca 2006 (niedziela) WARSZAWA……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
PROXIMA, UL. ŻWIRKI I WIGURY 99a; BILETY: 22, 26; , godz.: 18:00


11 marca 2006 (sobota) LUBLIN……..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
GRAFFITI, UL. PIŁSUDSKIEGO 13; BILETY 22/26 , godz.: 18:00


10 marca 2006 (piątek) BIAŁA-PODLASKA………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
MUZYCZNA APTEKA, UL. KOŚCIUSZKI 15; BILETY: 18, 22; , godz.: 18:00


5 marca 2006 (niedziela) GDAŃSK……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
PARLAMENT UL. ŚW. DUCHA 2 BILETY 21/25 , godz.: 18:00


4 marca 2006 (sobota) OLSZTYN………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
ANDERGRANT UL. KOŁOBRZESKA 32 BILETY 22/26 , godz.: 18:00


3 marca 2006 (piątek) BIAŁYSTOK…….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA
GWINT, UL. ZWIERZYNIECKA 10; BILETY: 18/22 , godz.: 18:00


26 lutego 2006 (niedziela) RZESZÓW………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
AKADEMIA, UL. PIŁSUDSKIEGO 34, BILETY 21, 25; , godz.: 18:00


25 lutego 2006 (sobota) KRAKÓW………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
ARKA AL. 29 LISTOPADA 50 (miasteczko studenckie Akademii Rolniczej) BILETY 22/26 , godz.: 18:00


24 lutego 2006 (piątek) KIELCE……..PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
POD KRECHĄ UL. 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO 19 BILETY 18/22 , godz.: 18:00


23 lutego 2006 (czwartek) ŁODŹ…….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
DEKOMPRESJA, UL. KRZEMIENIECKA 2; BILETY 22,26; , godz.: 18:00


19 lutego 2006 (niedziela) GLIWICE……….PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
BRAVO, UL. CHORZOWSKA 98; BILETY 21,25; , godz.: 18:00


18 lutego 2006 (sobota) WADOWICE…………PUNKY REGGAE live ,FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
Wadowickie Centrum Kultury ul.tEATRALNA 1 BILETY 18/22 , godz.: 18:00


17 lutego 2006 (piątek) CZĘSTOCHOWA………..PUNKY REGGAE live FARBEN LEHRE, AKURAT, CAŁA GÓRA BARWINKÓW
PARADOKS, AL. NMP 2; BILETY 21, 25; , godz.: 18:00


16 lutego 2006 (czwartek) P U N K Y R E G G A E L I V E 2 0 0 6 !!!
ROZPOCZYNAMY TRASĘ PUNKYREGGAElive 2006. Wszelkie szczegóły na stronie www.punkyreggaelive.art.pl . W tym roku zagrają : FARBEN LEHRE, AKURAT, ZABILI MI ŻÓŁWIA I CAŁA GÓRA BARWINKÓW, ORAZ DJ. BIGOS. ZAPRASZA


18 grudnia 2005 (niedziela) CZĘSTOCHOWA
Paradoks , godz.: 19:00


17 grudnia 2005 (sobota) DZIERŻONIÓW
DZIERŻONIOWSKI OŚRODEK KULTURY , godz.: 18:00


16 grudnia 2005 (piątek) SZKLARSKA PORĘBA
Willa Zakręt + Sound System , godz.: 21:00


15 grudnia 2005 (czwartek) KATOWICE
Straszny Dwór , godz.: 20:00


11 grudnia 2005 (niedziela) ZAMOŚĆ
STARA BRAMA


10 grudnia 2005 (sobota) SANOK
CASSANOWA


9 grudnia 2005 (piątek) MIELEC
STUDIO


8 grudnia 2005 (czwartek) GLIWICE
SPIRALA


4 grudnia 2005 (niedziela) BIAŁYSTOK
GWINT, UL. ZWIERZYNIECKA 10;


3 grudnia 2005 (sobota) Płońsk
CHAOS , godz.: 20:00


2 grudnia 2005 (piątek) EŁK
E.C.KULTURY


1 grudnia 2005 (czwartek) BIAŁA-PODLASKA
MUZYCZNA APTEKA, UL. KOŚCIUSZKI 15;


27 listopada 2005 (niedziela) BYDGOSZCZ
MÓZG , godz.: 20:00


26 listopada 2005 (sobota) POZNAŃ
PIWNICA 21 , godz.: 20:00


25 listopada 2005 (piątek) OSTRÓW WLKP.
AFERA , godz.: 20:00


24 listopada 2005 (czwartek) BEŁCHATÓW
OŚRODEK KULTURY „PIWNICA” , godz.: 19:00


23 listopada 2005 (środa) KRAKÓW
LOCHNESS , godz.: 20:00


18 listopada 2005 (piątek) GORZÓW Wlkp.
Miejskie Centrum Kultury , godz.: 20:00


17 listopada 2005 (czwartek) SZCZECIN
Słowianin , godz.: 20:00


16 listopada 2005 (środa) KOSZALIN
Kreślarnia , godz.: 20:00


15 listopada 2005 (wtorek) WARSZAWA
PROXIMA , godz.: 20:00


13 listopada 2005 (niedziela) TYCHY
PALISANDER , godz.: 19:00


12 listopada 2005 (sobota) OPOLE
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY , godz.: 20:00


11 listopada 2005 (piątek) KALISZ
POD MUZAMI , godz.: 20:00


10 listopada 2005 (czwartek) WROCŁAW
MADNESS , godz.: 20:00


9 listopada 2005 (środa) LUBLIN
GRAFITTI , godz.: 20:00


6 listopada 2005 (niedziela) DĘBICA KONCERT Z ZESPOŁEM ALIANS
MEDUZA , godz.: 19:00


5 listopada 2005 (sobota) OSTRAVA (Czechy)


4 listopada 2005 (piątek) CESKY TESIN
LIBERTE (Jazz Club na Hranicy) , godz.: 20:00


30 października 2005 (niedziela) INOWROCŁAW
HADES , godz.: 19:00


29 października 2005 (sobota) OLSZTYN
ANDERGRANT , godz.: 20:00


28 października 2005 (piątek) GNIEZNO
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY , godz.: 19:00


27 października 2005 (czwartek) KONIN
Music City Club , godz.: 19:00


26 października 2005 (środa) PŁOCK
ROCK69 , godz.: 19:00


23 października 2005 (niedziela) PIOTRKÓW TRYB.
ROCK’N’ROLL , godz.: 19:00


20 października 2005 (czwartek) KIELCE
POD KRECHĄ , godz.: 19:00


19 października 2005 (środa) OŚWIĘCIM
MENAGO , godz.: 19:00


16 października 2005 (niedziela) GDAŃSK
KWADRATOWA , godz.: 21:00


14 października 2005 (piątek) TORUŃ
OD NOWA , godz.: 20:00


13 października 2005 (czwartek) ŁODŹ
DEKOMPRESJA , godz.: 19:00


9 października 2005 (niedziela) BIELSKO-BIAŁA
RUDEBOY CLUB, przedsprzedaż biletów w klubie. , godz.: 19:00


8 października 2005 (sobota) NOWY SĄCZ
CZARNA WDOWA , godz.: 20:00


7 października 2005 (piątek) RZESZÓW
KLUB TRYGON , godz.: 19:00


6 października 2005 (czwartek) TARNÓW
KLUB PRZEPRASZAM , godz.: 19:00


30 września 2005 (piątek) Skarżysko Kamienna
Semafor , godz.: 20:00


30 września 2005 (piątek) Październik – Grudzień, trasa koncertowa „Fantasmagorie”, szczegóły wkrótce.


9 września 2005 (piątek) Jablonkov (Czechy)
, godz.: 22:00


13 sierpnia 2005 (sobota) Szczytno
Hunter Fest


29 lipca 2005 (piątek) Hrachovec u Valasske Mezirici (CZECHY)
Hrachovka Fest 2005 , godz.: 20:50


24 lipca 2005 (niedziela) Tychy
Swięto czekolady – plener , godz.: 18:00


26 czerwca 2005 (niedziela) Kobierzyce
Dni Kobierzyc , godz.: 18:30


25 czerwca 2005 (sobota) ZABRZE
C.K.WIATRAK , godz.: 20:00


18 czerwca 2005 (sobota) Nove Mesto nad Vahom (SŁOWACJA)
Kon-Open Air festival www.konopenair.sk , godz.: 21:00


17 czerwca 2005 (piątek) Ostrava (CZECHY)
Klub Marley , godz.: 21:00


4 czerwca 2005 (sobota) Jablonkov (CZECHY)


20 maja 2005 (piątek) Kalisz
Juwenalia, plener


19 maja 2005 (czwartek) Szczecin
Juwenalia


18 maja 2005 (środa) Rybnik
juwenalia, plener. + Plebania, KULT , godz.: 16:30


14 maja 2005 (sobota) Jarosław
plener , godz.: 19:00


13 maja 2005 (piątek) Ceski Tesin (CZECHY)
Strelnice , godz.: 21:00


12 maja 2005 (czwartek) Kraków
Juwenalia, plener + Coma, Sidney Polak, Myslovitz , godz.: 19:00


7 maja 2005 (sobota) Toruń
Juwenalia, plener + Tymon Tymański, Big Cyc , godz.: 23:00


6 maja 2005 (piątek) Warszawa
STUDNIA , godz.: 21:00


1 maja 2005 (niedziela) Racibórz
M.O.K. , godz.: 19:00


30 kwietnia 2005 (sobota) Pszów
M.O.K. + Farben Lehre , godz.: 21:00


22 kwietnia 2005 (piątek) Nowy Sącz (nowy termin!)
Scream Klub, festiwal, przeniesiony z 8.04, zagrają rówmież: Złodzieje Głów, Eye For An Eye, THC-X, De Łindows , godz.: 18:00


17 kwietnia 2005 (niedziela) Gdańsk
klub Kwadratowa , godz.: 21:00


15 kwietnia 2005 (piątek) Mielec
klub Studio , godz.: 20:00


20 marca 2005 (niedziela) PUNKYREGGAElive. Katowice
MEGA CLUB na ulicy Dworcowej 4; bilety 21, 25 , godz.: 18:00


19 marca 2005 (sobota) WROCŁAW, PUNKY REGGAE live + GOŚĆ: LENIWIEC;
MADNESS, UL. HUBSKA 6; BILETY: 21, 25; , godz.: 18:00


18 marca 2005 (piątek) POZNAŃ, PUNKY REGGAE live; U W A G A !!! ZMIANA MIEJSCA KONCERTU!!!
U BAZYLA na ul. św Wojciecha 28; BILETY: 21, 25; , godz.: 18:00


17 marca 2005 (czwartek) OPOLE (samodzielny koncert)
MOK, ul. Piastowska 14a , godz.: 20:00


13 marca 2005 (niedziela) WARSZAWA, PUNKY REGGAE live + GOŚĆ: MIR;
PROXIMA, UL. ŻWIRKI I WIGURY 99a; BILETY: 23, 28; , godz.: 18:00


12 marca 2005 (sobota) LUBLIN, PUNKY REGGAE live;
GRAFFITI, UL. PIŁSUDSKIEGO 13; BILETY 20, 25; , godz.: 18:00


11 marca 2005 (piątek) BIAŁA PODLASKA, PUNKY REGGAE live;
MUZYCZNA APTEKA, UL. KOŚCIUSZKI 15; BILETY: 20, 24; , godz.: 18:00


10 marca 2005 (czwartek) BIAŁYSTOK, PUNKY REGGAE live;
GWINT, UL. ZWIERZYNIECKA 10; BILETY: 18, 22; , godz.: 18:00


6 marca 2005 (niedziela) GDYNIA, PUNKY REGGAE live;
UCHO, UL. ŚW. PIOTRA 2; BILETY:21, 25; , godz.: 18:00


5 marca 2005 (sobota) SZCZECIN, PUNKY REGGAE live;
SŁOWIANIN, UL. KORZENIOWSKIEGO 2; BILETY: 21, 25; , godz.: 18:00


4 marca 2005 (piątek) KOSZALIN, PUNKY REGGAE live;
KREŚLARNIA, UL. REYTANA 17 (OSIEDLE AKADEMICKIE); BILETY: 18, 22; , godz.: 18:00


4 marca 2005 (piątek) KOSZALIN, PUNKY REGGAE live;
KREŚLARNIA, UL. REYTANA 17 (OSIEDLE AKADEMICKIE); BILETY: 21, 25; , godz.: 18:00


3 marca 2005 (czwartek) TORUŃ, PUNKY REGGAE live;
ODNOWA, UL. GAGARINA 37a; BILETY: 21, 25; , godz.: 18:00


3 marca 2005 (czwartek) TORUŃ, PUNKY REGGAE live;


27 lutego 2005 (niedziela) BIELSKO-BIAŁA, PUNKY REGGAE live + GOŚĆ: KONIEC ŚWIATA;
FABRYKA, UL. GRAŻYŃSKIEGO 38/40; BILETY 20, 25; , godz.: 18:00


26 lutego 2005 (sobota) KRAKÓW, PUNKY REGGAE live + GOŚĆ: ZABILI MI ŻÓŁWIA;
LOCHNESS, UL. WARSZAWSKA 15; BILETY 23, 28; , godz.: 18:00


25 lutego 2005 (piątek) CZĘSTOCHOWA, PUNKY REGAE live;
PARADOKS, AL. NMP 2; BILETY 21, 25; , godz.: 18:00


24 lutego 2005 (czwartek) ŁÓDŹ, PUNKY REGGAE live; + GOŚĆ: CELA NR 3;
DEKOMPRESJA, UL. KRZEMIENIECKA 2; BILETY 21,25; , godz.: 18:00


20 lutego 2005 (niedziela) RZESZÓW, PUNKY REGGAE live;
AKADEMIA, UL. PIŁSUDSKIEGO 34, BILETY 21, 25; , godz.: 18:00


19 lutego 2005 (sobota) MIKOŁÓW, PUNKY REGAE live
FRAKTAL, UL. KAROLA MIARKI 15; BILETY 21, 25. , godz.: 18:00


19 lutego 2005 (sobota) ROZPOCZYNAMY TRASĘ „PUNKY REGGAE live”. ZAGRAJĄ: FARBEN LEHRE, AKURAT, HAPPYSAD i DJ BIGOS.


11 lutego 2005 (piątek) Trzyniec (CZECHY)
Festiwal Trzyniecka Internacionalna Rocknight, Hala STARS , godz.: 22:00


9 stycznia 2005 (niedziela) Żory
W.O.Ś.P. – Hala Sportowa , godz.: 20:00


19 grudnia 2004 (niedziela) Warszawa
Stodoła, koncert gościnny na Grudniowym Akademickim Przeglądzie Artystycznym „GAPA”, ok 20:00


16 grudnia 2004 (czwartek) Kraków
klub STUDIO (dawne 38), , godz.: 20:00


11 grudnia 2004 (sobota) Opava (Czechy)
RASTAESTA fest


10 grudnia 2004 (piątek) ValaÂąskĂ” Meziøíèí (Czechy)
NA FOJTSTVĂŤ , godz.: 21:00


8 grudnia 2004 (środa) Piotrków Trybunalski
Rock’n’roll , godz.: 19:00


3 grudnia 2004 (piątek) Skarżysko Kamienna
Semafor , godz.: 19:00


2 grudnia 2004 (czwartek) Rzeszów
Klub Trygon , godz.: 19:00


1 grudnia 2004 (środa) Kielce
Pod Krechą , godz.: 19:00


25 listopada 2004 (czwartek) Gliwice
Spirala , godz.: 20:00


24 listopada 2004 (środa) Opole ODWOŁANY!!!! Z powodu zamknięcia klubu Kocioł. Przepraszamy.
Kocioł , godz.: 19:00


20 listopada 2004 (sobota) Inowrocław
Hades. , godz.: 19:00


19 listopada 2004 (piątek) Wrocław
L.O. III, w ramach przeglądu „Wybryk”


18 listopada 2004 (czwartek) Płock
Rock 69 , godz.: 19:00


17 listopada 2004 (środa) Włocławek
Klub Piekarnia , godz.: 19:00


13 listopada 2004 (sobota) Ostrava (CZECHY)
Klub Marley


12 listopada 2004 (piątek) Jablonkov (Czechy)


6 listopada 2004 (sobota) Gniezno
Młodzieżowy Dom Kultury , godz.: 18:00


5 listopada 2004 (piątek) Dębica
klub MEDUZA , godz.: 20:00


3 listopada 2004 (środa) Kalisz
Pod Muzami


30 października 2004 (sobota) ZABRZE……A jednak……
CK.Wiatrak , godz.: 19:00


28 października 2004 (czwartek) Warszawa + DEZERTER
„Stodoła” ul. Batorego 10 godz. 20.00 wejście od 19.00, bilety: 20 zł studenckie i 24 zł normalne w przedsp., 27 zł w dniu koncertu


27 października 2004 (środa) Białystok + DEZERTER
„Gwint” ul. Zwierzyniecka 10, godz. 19.30 wejście od 18.30, bilety: 16 zł przedsp., 19 zł w dniu koncertu


26 października 2004 (wtorek) Łódź + DEZERTER
„Cube” ul. Kilińskiego 123, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 20 zł przedsp., 25 zł w dniu koncertu


24 października 2004 (niedziela) Wrocław + DEZERTER
„WZ” Pl. Wolności 7, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 20 zł przedsp., 25 zł w dniu koncertu


22 października 2004 (piątek) Bielsko-Biała + DEZERTER,
„Fabryka Rozrywki”, ul. Grażyńskiego, godz. 18.00 wejście od 17.00, bilety: 20 zł przedsp., 25 zł w dniu koncertu. gość OMKARA. Bilety: B-B, Sklep Muzyczny ul. Podcienie 11, TON ul. Piastowska 7, ELPA, ul. 1 Maja 9, ANDRYCHÓW, PSZCZYNA, CIESZYN


21 października 2004 (czwartek) Katowice + DEZERTER
„Mega Club” ul. Dworcowa 4, godz. 19.30 wejście od 18.30, bilety: 20 zł przedsp., 25 zł w dniu koncertu


19 października 2004 (wtorek) Lublin + DEZERTER
„Graffiti” ul. Piłsudskiego 13, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 18 zł przedsp., 23 zł w dniu koncertu


17 października 2004 (niedziela) Poznań + DEZERTER
„Eskulap” ul. Przybyszewskiego 39, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 20 zł przedsp., 25 zł w dniu koncertu


16 października 2004 (sobota) Gorzów Wlkp. + DEZERTER
„Chemik” , ul. Drzymały 26, godz. 19.00 wejście od 18.30, bilety: 16 zł przedsp., 19 zł w dniu koncertu


15 października 2004 (piątek) Szczecin + DEZERTER
„Słowianin” ul. Korzeniowskiego 2, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 19 zł przedsp., 23 zł w dniu koncertu


14 października 2004 (czwartek) Toruń + DEZERTER
„Od Nowa” ul. Gagarina 37a, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 19 zł przedsp., 23 zł w dniu koncertu


10 października 2004 (niedziela) Kraków + DEZERTER
„Extreme” ul. Oleandry 1, godz. 19.00 wejście od 18.00, bilety: 22 zł przedsp., 26 zł w dniu koncertu


7 października 2004 (czwartek) Gdynia + DEZERTER
„Ucho” ul. Św. Piotra 2, godz. 19.30 wejście od 18.30, bilety: 20 zł przedsp., 25 zł w dniu koncertu


6 października 2004 (środa) Koszalin + DEZERTER
„Kreślarnia” ul. Reytana 17, godz. 20.30 wejście od 19.30, bilety: 15 zł przedsp., 20 zł w dniu koncertu


5 października 2004 (wtorek) Olsztyn + DEZERTER
„Come In” ul. Knosały 7c, godz. 19.30 wejście od 18.30, bilety 18zł przedsp., 23zł w dniu koncertu


25 września 2004 (sobota) Triniec (Czechy)
, godz.: 19:30


23 września 2004 (czwartek) Zakopane – Koncert ODWOŁANY
Ampstrong , godz.: 20:00


10 września 2004 (piątek) Mielec
Studio , godz.: 20:00


9 września 2004 (czwartek) Tarnów
klub Przepraszam , godz.: 19:00


5 września 2004 (niedziela) Ostrowiec Świętokrzyski
Pożegnanie lata , godz.: 20:00


28 sierpnia 2004 (sobota) Kęty
Pożegnanie lata


26 czerwca 2004 (sobota) Petrvald (Czechy)
5. Fantomasovy Narozeniny


25 czerwca 2004 (piątek) ZABRZE
C.K.Wiatrak. Zagra z nami SULTAN SULIMAN z Czech. , godz.: 19:00


19 czerwca 2004 (sobota) Lubliniec
Dni Lublińca , godz.: 20:30


18 czerwca 2004 (piątek) Bojkovice (CZECHY)
festiwal Mish&Mash Party


12 czerwca 2004 (sobota) WISŁA
Klub ALKATRAS , godz.: 20:00


5 czerwca 2004 (sobota) Kielce.
Klub „Pod krechą”ul.1000- lecia Państwa Polskiego,(przedsprzedaż biletów). , godz.: 20:00


4 czerwca 2004 (piątek) Dęblin
Łośklubdołek.Zagra z nami zespół:MOFO , godz.: 20:00


3 czerwca 2004 (czwartek) Bełchatów.
Klub Piwnica,(przedsprzedaż biletów) , godz.: 19:30


29 maja 2004 (sobota) Czechodzice- Dziedzice
Vegas , godz.: 18:00


28 maja 2004 (piątek) Częstochowa.
Pub Beczka, (przedsprzedaż biletów) , godz.: 19:30


27 maja 2004 (czwartek) Bydgoszcz
Klub SPIN, (przedsprzedaż biletów). , godz.: 20:00


26 maja 2004 (środa) Ostrów Wlkp.
Klub AFERA ul.Wolności 34(przedsprzedaż biletów) , godz.: 19:00


26 maja 2004 (środa) DZIEŃ MATKI !!!!!!!!
PAMIĘTAJMY !!!!!


21 maja 2004 (piątek) Gliwice
Juwenalia


20 maja 2004 (czwartek) Nysa
Juwenalia


18 maja 2004 (wtorek) Cieszyn
Juwenalia


14 maja 2004 (piątek) Katowice
Juwenalia


13 maja 2004 (czwartek) Kraków
Juwenalia


8 maja 2004 (sobota) Lublin
Juwenalia Politechniki


7 maja 2004 (piątek) Brzeszcze – Niestety Organizatorzy przekładają koncert. Wiecej w NEWSACH
Babel. 2 dni przed koncertem organizatorzy powiadomili nas, że koncert się nie odbędzie, bo do budynku wkracza ekipa remontowa i nie bedzie prądu w związku z czym przekładają koncert na Czerwiec. Przykro nam, nie nasza wina, ze swojej strony przepraszamy.


3 maja 2004 (poniedziałek) Racibórz


2 maja 2004 (niedziela) Olesno Śląskie
festiwal „Nie zabijaj”. Szczegóły na www.niezabijaj.com


28 kwietnia 2004 (środa) Jelenia Góra
Jazz Club Atrapa.W klubie prowadzona jest przedsprzedaż biletów. , godz.: 19:00


27 kwietnia 2004 (wtorek) Konin
Music City Club , godz.: 19:00


24 kwietnia 2004 (sobota) ”TUDLOV (czechy)


23 kwietnia 2004 (piątek) Łódż
Dekompresja.Support : Okres Połowicznego Rozpadu.W klubie prowadzona jest przedsprzedaż biletów. , godz.: 20:00


22 kwietnia 2004 (czwartek) Gdynia
klub Ucho.Przedsprzedaż biletów. , godz.: 20:00


17 kwietnia 2004 (sobota) Sosnowiec
klub U Desmonta Deckerta, przedsprzedaż 12zł, w dniu koncertu 15zł , godz.: 19:00


16 kwietnia 2004 (piątek) Wadowice
Wadowickie Centrum Kultury.Przedsprzedaż biletów:W.C.K.,Informacja turystyczna ul.Kościelna 4,Wypożyczalnia kaset video os.Kopernika. , godz.: 18:00


15 kwietnia 2004 (czwartek) Tarnów
Klub Przepraszam. Przedsprzedaż biletów w klubie i sklepie muz. SONIC , godz.: 19:00


14 kwietnia 2004 (środa) Lublin
klub Graffiti ul.Pilsudskiego 13.Zagra z nami zespół:MOFO , godz.: 18:30


27 marca 2004 (sobota) Mikołów
Fraktal + Zabili Mi Żółwia , godz.: 19:00


20 marca 2004 (sobota) Mielec
Studio


19 marca 2004 (piątek) Zabrze ODWOŁANY
Nasz koncert na Viosnie reggae jest odwołany


13 marca 2004 (sobota) Ostrava (Czechy)
klub MARLEY , godz.: 20:00


12 marca 2004 (piątek) Jablonkov (Czechy)
, godz.: 20:00


5 marca 2004 (piątek) Prerov (czechy)
klub suplik , godz.: 20:00


4 marca 2004 (czwartek) Chorzów
Zanzibar, ul. 3 maja 1 , godz.: 20:00


3 marca 2004 (środa) Kraków
Zaścianek , godz.: 21:00


27 lutego 2004 (piątek) Koszalin
Kreślarnia


21 lutego 2004 (sobota) Gdańsk
„Infinium”


20 lutego 2004 (piątek) Pabianice
„Bullfrog” , godz.: 19:00


19 lutego 2004 (czwartek) Opole
MOK


14 lutego 2004 (sobota) Płońsk
CHAOS


13 lutego 2004 (piątek) Nowe (kujawsko-pomorskie)
AZYL


12 lutego 2004 (czwartek) Bydgoszcz
Mózg , godz.: 20:00


6 lutego 2004 (piątek) Bielsko-Biała
MDK Lipnik, ul Podgórska, gość: Soltan Soliman (reggae – Ostrava). Przedsprzedaż biletów: Księgarnia Muzyczna – Pl. Wojska Polskiego, MDK Lipnik , godz.: 18:00


5 lutego 2004 (czwartek) Łódż
„Fanaberia”


4 lutego 2004 (środa) Poznań
„Blue Note”


3 lutego 2004 (wtorek) Toruń
„Piwnica pod aniołem”


31 stycznia 2004 (sobota) Tychy
klub „Na wschodniej” bilety w przedsprzedaży w cenie:10zł ,w dniu koncertu 12zł do nabycia w klubie. , godz.: 19:30


16 stycznia 2004 (piątek) Olomouc (Czechy)
Narodni dum , godz.: 22:30


15 stycznia 2004 (czwartek) Zlin (Czechy)
Golem Club , godz.: 22:30


11 stycznia 2004 (niedziela) Andrychów
MOK – WOŚP


10 stycznia 2004 (sobota) Roźnov (Czechy)
Vrah + Festa Desperado


9 stycznia 2004 (piątek) Pszów
MOK + Farben Lehre, Rumor


18 grudnia 2003 (czwartek) Wisła
Alcatraz


14 grudnia 2003 (niedziela) Stalowa Wola
mc2, + Brygada Kryzys , godz.: 18:00


5 grudnia 2003 (piątek) Czechowice Dziedzice
klub 11(dojazd tzw. starą drogą z kier. Bielska) , godz.: 20:00


4 grudnia 2003 (czwartek) Gliwice
Spirala , godz.: 20:00


29 listopada 2003 (sobota) Gdańsk
Infinium , godz.: 20:00


28 listopada 2003 (piątek) Gdynia
REGE klub


27 listopada 2003 (czwartek) Olsztyn
Andergrant , godz.: 20:00


15 listopada 2003 (sobota) Namysłów
Avanti


14 listopada 2003 (piątek) Nysa
Hefajstos


13 listopada 2003 (czwartek) Częstochowa
Beczka


8 listopada 2003 (sobota) Wrocław
Madness


7 listopada 2003 (piątek) Zielona Góra
U Ojca , godz.: 19:00


6 listopada 2003 (czwartek) Warszawa
Stodoła


29 października 2003 (środa) Kraków
LochNess + DEZERTER


28 października 2003 (wtorek) Katowice
Kwadraty


24 października 2003 (piątek) Sucha Beskidzka
dom Kultury


23 października 2003 (czwartek) Radom
Katakumby


18 października 2003 (sobota) Zabrze
CK Wiatrak


17 października 2003 (piątek) Ostrava (czechy)


16 października 2003 (czwartek) Bełchatów


11 października 2003 (sobota) Nowy Sącz
Czarna Wdowa


10 października 2003 (piątek) Mielec
Klub Studio , godz.: 20:00


9 października 2003 (czwartek) Dęblin
ŁośklubDołek


3 października 2003 (piątek) Bogatynia


2 października 2003 (czwartek) Jelenia Góra
Jazz Club Atrapa


20 września 2003 (sobota) Kozy (k. Bielska-Białej)
Klub Marzenie (dawny Reaktor), otwarcie. 17:00, akurat ok. 18:00


13 września 2003 (sobota) Knurów
Czterej Jeźdźcy, ul. Szpitalna, bębniarze 20:00, akurat 22:00


30 sierpnia 2003 (sobota) BohumĂ­n (Czechy)
festival


22 sierpnia 2003 (piątek) Zopy u Holesova (Czechy)
festiwal RASKAFEST , godz.: 21:45


2 sierpnia 2003 (sobota) Valasskie Mezirici (Czechy)


12 lipca 2003 (sobota) Kęty
Stadion, +Golec U’orkiestra


20 czerwca 2003 (piątek) Kraków
Klub SZPAL, Łobzowska 3 (dawne Miasto Krakoff), +KOM3RCJA


18 czerwca 2003 (środa) Oświęcim
Menago


16 czerwca 2003 (poniedziałek) Radom


15 czerwca 2003 (niedziela) Wilamowice
, godz.: 18:00


14 czerwca 2003 (sobota) Zielona Góra
U Ojca, wstęp 10zł , godz.: 20:00


13 czerwca 2003 (piątek) Bydgoszcz
Mózg , godz.: 21:00


31 maja 2003 (sobota) Ełk
Juwenalia+Closterkeller, Proletaryat


23 maja 2003 (piątek) Dęblin
ŁOŚKLUBDOŁEK


22 maja 2003 (czwartek) Leszno
Juwenalia


16 maja 2003 (piątek) ValaÂąsko (Czechy)


12 maja 2003 (poniedziałek) Opole
Piastonalia


10 maja 2003 (sobota) Warszawa
Juwenalia


9 maja 2003 (piątek) Konin
Juwenalia, plener, przed KDK


7 maja 2003 (środa) Koszalin
JUWENALIA – namiot przy miasteczku akademickim


3 maja 2003 (sobota) Sucha Beskidzka
Dni Ziemi Suskiej, plener


3 maja 2003 (sobota) Stróże
Rajd Politechniki Krakowskiej


2 maja 2003 (piątek) Nowogród Bobrzański
majówka


26 kwietnia 2003 (sobota) Namysłów
klub AVANTI , godz.: 19:00


25 kwietnia 2003 (piątek) Nysa
Klub Hefajstos , godz.: 20:00


9 kwietnia 2003 (środa) Katowice
Straszny Dwór


8 kwietnia 2003 (wtorek) Kraków
„Klub Zaścianek”, osiedle AGH , godz.: 20:00


27 marca 2003 (czwartek) Kraków
pubVabank na rynku (festiwal) , godz.: 20:30


22 marca 2003 (sobota) Roźnov (Czechy)
Vrah + AD CALENDAS GRAECAS, FESTA DESPERATO


21 marca 2003 (piątek) Ustroń – Koncert odwołany
Tete a Tete – z przyczyn niezależnych od nas koncert został odwołany! , godz.: 21:00


21 marca 2003 (piątek) Jastrzębie
Dyskoteka Grand , godz.: 18:00


12 marca 2003 (środa) Cieszyn
Klub Eden, wstęp 10zł , godz.: 21:00


8 marca 2003 (sobota) Wrocław
„Madness”, ul. Hubska 6, support SIDDHARTHA (reggae) , godz.: 20:00


1 marca 2003 (sobota) Mikołów
klub FRAKTAL


22 lutego 2003 (sobota) Czechowice – Dziedzice
Pub PRIMUS , godz.: 20:00


8 lutego 2003 (sobota) Bielsko-Biała
Farbiarnia, ul. Stojałowskiego 14b, support: MZUNGU , godz.: 20:00


2 lutego 2003 (niedziela) Kraków
Strefa 22, zagrają również Redical News, Positive Vibration, Anal-logia , godz.: 18:00


24 stycznia 2003 (piątek) Wrocław
Madnes – WOŚP + PLEBANIA, LENIWIEC


18 stycznia 2003 (sobota) Zabrze
CK „Wiatrak”


11 stycznia 2003 (sobota) Pszów
Dom Kultury


8 grudnia 2002 (niedziela) Warszawa
Klub Proxima – „Urodziny Pidżamy Porno”


7 grudnia 2002 (sobota) Katowice
klub BOB , godz.: 19:30


6 grudnia 2002 (piątek) Sosnowiec
klub U Desmonta Deckerta , godz.: 19:30


24 października 2002 (czwartek) Szklarska Poręba
klub KARCMA , godz.: 21:00


23 października 2002 (środa) Gorlitz (NIEMCY)
klub Maus


20 października 2002 (niedziela) Piła
klub EDEN, koncert pod hasłem „Wykopmy razsizm ze stadionów”, zagrają: AKURAT, ALIANS, INRI, ŻÓŁTE SZNURÓWKI MONICY” , godz.: 16:00


19 października 2002 (sobota) Bydgoszcz
klub SPIN, ul. Kaliskiego 12 , godz.: 20:00


13 października 2002 (niedziela) Radom
klub Aula , godz.: 20:00


9 października 2002 (środa) Oborniki Śląskie
PDD


31 sierpnia 2002 (sobota) Imielin
plener, Dni Imielina


30 sierpnia 2002 (piątek) Wołów


16 sierpnia 2002 (piątek) Szczyrk
Festiwal Pozytywnej Energii, zagrają: Alians, Świat Czarownic, Dr Green, Partia, Habakuk, i inni , godz.: 14:00


4 sierpnia 2002 (niedziela) Czorsztyn
plener


28 lipca 2002 (niedziela) Świnoujście
rejs po morzu dla uczestników FAMY , godz.: 19:00


27 lipca 2002 (sobota) FAMA Świnoujście
plener, finał FAMY , godz.: 21:00


26 lipca 2002 (piątek) Świnoujście
Jazz Klub Teatralna , godz.: 23:00


25 lipca 2002 (czwartek) Olsztyn
klub ANDERGRANT , godz.: 20:00


25 lipca 2002 (czwartek) Olecko
Tawerna , godz.: 24:00


24 lipca 2002 (środa) Olecko
Plener, festiwal Przystanek Olecko


23 lipca 2002 (wtorek) Suwałki
Rosmarino


6 lipca 2002 (sobota) Ustroń
Amfiteatr , godz.: 18:00


22 czerwca 2002 (sobota) Lyse n/ Labem (CZECHY)


15 czerwca 2002 (sobota) Racibórz
Klub Blue Cafe , godz.: 20:00


14 czerwca 2002 (piątek) Częstochowa
Klub Studencki Filutek , godz.: 20:00


8 czerwca 2002 (sobota) Ustroń
PUB TETE A TETE, wstęp wolny! , godz.: 20:00


1 czerwca 2002 (sobota) Bielsko-Biała
Plac Ratuszowy , godz.: 18:30


31 maja 2002 (piątek) Krotoszyn
plener, rynek , godz.: 21:30


25 maja 2002 (sobota) Opava (CZECHY)


21 maja 2002 (wtorek) Bydgoszcz
klub SPIN, ul. Kalickiego 12 , godz.: 21:00


17 maja 2002 (piątek) Bielsko-Biała
WIOSNA REGGAE – KLUB FABRYKA, Zagrają Akurat, Bakszysz, Tumbao, Plastic Smile Soundsystem


16 maja 2002 (czwartek) Katowice
osiedle studenckie Ligota, plener, Juwenalia, zagra m.in również KULT , godz.: 19:30


16 maja 2002 (czwartek) Rybnik
juwenalia, plener


14 maja 2002 (wtorek) Cieszyn
plener, Juwenalia, zagra również RAZ DWA TRZY


4 maja 2002 (sobota) Pyzówka k. Nowego Targu
plener, Rajd Politechniki Krakowskiej , godz.: 21:00


2 maja 2002 (czwartek) Zabrze
klub Uliczka


13 kwietnia 2002 (sobota) Kopenhaga (DANIA)


12 kwietnia 2002 (piątek) Kopenhaga (DANIA)


11 kwietnia 2002 (czwartek) Arhus (DANIA)


22 marca 2002 (piątek) Bielsko-Biała
klub DRAGON, całonocna impreza ska-rock-reggae, z udziałem AKURAT i KOSMOS MEGA SOUND SYSTEM , godz.: 20:00


23 lutego 2002 (sobota) Desna k/Harrachova (CZECHY)
kino , godz.: 22:00


22 lutego 2002 (piątek) Szklarska Poręba
winiarnia „Pod Słońcem”, godz 20, zabawa do rana, zagra również Natural Sound System i KOSMOS MEGA SOUND SYSTEM


21 lutego 2002 (czwartek) Wrocław
klub WAGON , godz.: 20:00


10 lutego 2002 (niedziela) Gliwice
klub BRAVO, support zespołu KULT , godz.: 18:00


9 lutego 2002 (sobota) Zabrze
klub JAZ , godz.: 21:00


8 lutego 2002 (piątek) Libiąż
klub HADES, ul. 1 maja 17 , godz.: 21:00


1 lutego 2002 (piątek) Będzin
klub LOTNIK , godz.: 20:00


27 stycznia 2002 (niedziela) Szczyrk
Dom Kultury, gościnnie zagra ES FLORES (reggae) , godz.: 18:00


25 stycznia 2002 (piątek) Częstochowa
klub FILUTEK, ul. Akademicka 5, , godz.: 20:00


24 stycznia 2002 (czwartek) Konin
ART Klub , godz.: 19:00


23 stycznia 2002 (środa) Poznań
klub BLUE NOTE, ul. Św. Marcin 80 (w CK Zamek) , godz.: 20:00


13 stycznia 2002 (niedziela) Sieradz
plener, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy , godz.: 19:00


29 grudnia 2001 (sobota) Szczyrk
Dom Kultury, zagra również OMKARA


22 grudnia 2001 (sobota) RoÂľnov (CZECHY)
Vrah


21 grudnia 2001 (piątek) OPAVA (CZECHY)
Festival Reggae&ska, wystąpią również ”VIHADLO, SKAPRA”UPINA


20 grudnia 2001 (czwartek) PRAGA (CZECHY) !!!
klub 007


15 grudnia 2001 (sobota) Tychy
Kloster Pub, ul. Edukacji 15 , godz.: 20:00


14 grudnia 2001 (piątek) Chorzów
ZANZIBAR – nowo otwarty klub w samym centrum miasta , godz.: 20:00


12 grudnia 2001 (środa) Katowice
klub STRASZNY DWÓR, ul. Studencka 19 , godz.: 21:00


24 listopada 2001 (sobota) Gdańsk
Klub KAPONIERA, ul. 3 maja 9, impreza na dwóch parkietach – 1 flower power, 2 reggae, ska, dub, otwarte od 21


23 listopada 2001 (piątek) Żywiec,
klub MM (koło boiska Śrubiarni), zagra również „Zabili Mi Żółwia”, po koncercie zabawa do rana , godz.: 20:00


22 listopada 2001 (czwartek) Bytom
FANTOM JAZZ KLUB, koncert charytatywny w obronie koni wywożonych na rzeź, zagrają również MIŁO, NATTY DREAD, DUCH NATURY , godz.: 18:00


21 listopada 2001 (środa) Kraków
Perspektywy (dawny klub 38), zagrają również: NERVY i ZOOID , godz.: 20:00


14 listopada 2001 (środa) KRAKÓW
klub OTWARTY, ul.Łobzowska 20 , godz.: 20:00


27 października 2001 (sobota) Sucha Beskidzka
klub REMONT, zagrają również Zabili Mi Żółwia, Kosmos Mega Sound System , godz.: 19:00


13 października 2001 (sobota) Rybnik
klub MEDIUM , godz.: 20:00


12 października 2001 (piątek) Oświęcim
klub MENAGO


5 października 2001 (piątek) Bielsko-Biała
FABRYKA ROZRYWKI, ul. Grazyńskiego 38, całonocna impreza reggae z udziałem zespołów ZABILI MI ŻÓŁWIA, AKURAT oraz KOSMOS MEGA SOUND SYSTEM , godz.: 20:00


29 września 2001 (sobota) Czechowice-Dziedzice
PRIMUS PUB , godz.: 20:00


22 września 2001 (sobota) Pszczyna
Klub BUGSY , godz.: 20:00


21 września 2001 (piątek) Cieszyn
rynek plener , godz.: 16:00


15 września 2001 (sobota) Andrychów
otwarcie klubu PERSPEKTYWY , godz.: 20:00


14 września 2001 (piątek) Nowy Sącz
klub FABRYKA , godz.: 19:00


1 września 2001 (sobota) Radlin k. Wodzisławia Śl
plener „Pożegnanie lata” , godz.: 20:30


25 sierpnia 2001 (sobota) Bielawa
plener Festiwal „Regałowisko” , godz.: 23:00


11 sierpnia 2001 (sobota) Żary
Festiwal „Przystanek Woodstock” , godz.: 18:15


28 lipca 2001 (sobota) Horni Lhota (CZECHY)
festiwal , godz.: 20:00


28 lipca 2001 (sobota) Jaworze k. Bielska
amfiteatr , godz.: 15:00


26 lipca 2001 (czwartek) Olecko
festiwal „Przystanek Olecko” kopuła Fullera , godz.: 19:00


13 lipca 2001 (piątek) Brzeszcze
Dyskoteka „Manhatan” , godz.: 19:00


30 czerwca 2001 (sobota) Szczyrk
plener


29 czerwca 2001 (piątek) Sucha Beskidzka
klub „Remont” , godz.: 19:00


28 czerwca 2001 (czwartek) Nowy Sącz
dyskoteka „Underground” , godz.: 22:00


23 czerwca 2001 (sobota) Bojkovice (CZECHY)
festiwal „Mish&Mash Party”


15 czerwca 2001 (piątek) Kęty
Dni Kęt


13 czerwca 2001 (środa) Kraków
„Klub Otwarty” ul. Łobzowska , godz.: 20:00


9 czerwca 2001 (sobota) Łaziska
festyn , godz.: 18:00


8 czerwca 2001 (piątek) Ustroń
Pub „Tete a tete” , godz.: 20:00


3 czerwca 2001 (niedziela) Andrychów
Dom Kultury


1 czerwca 2001 (piątek) Meszna
Pub „Draco” , godz.: 19:00


26 maja 2001 (sobota) Bytom
„Fantom Jazz Klub”


22 maja 2001 (wtorek) Gliwice
„Juwenalia”


19 maja 2001 (sobota) Bielsko
„Bazyliszek” , godz.: 20:00


18 maja 2001 (piątek) Katowice Ligota
„Juwenalia”


12 maja 2001 (sobota) Katowice
Klub Muzyczny „BOB”


11 maja 2001 (piątek) Pszczyna
„Książęca”


1 maja 2001 (wtorek) Zgorzelec
„Dom Kultury”


26 kwietnia 2001 (czwartek) Bielsko-Biała
„Highlander”


7 kwietnia 2001 (sobota) Czechowice Dziedzice
„PRIMUS PUB” , godz.: 20:00


6 kwietnia 2001 (piątek) Zabrze
Klub Muzyczny „JAZ”


29 marca 2001 (czwartek) Bytom
„Fantom Jazz Club”


21 marca 2001 (środa) Katowice
„Straszny Dwór”


17 lutego 2001 (sobota) Bielsko-Biała
„Dom Żołnierza” (w ramach tygodnia przeciwko rasizmowi)


18 stycznia 2000 (wtorek) Sanok
, godz.: 20:00