22 styczeń 2008 Posted on 22 stycznia 20081 września 2016 Miły, dzięki wielkie za zorganizowanie koncertów w Przemyślu, Sanoku i Bieczu. Wielkie pozdrowienia dla supportów: NO Właśnie i Smashing Gum. Do zobaczenia!