Trasa trwa…
Już w sobotę i niedzielę zagramy dwa ostatnie koncerty z Końcem Świata – będzie to Szczecin i Koszalin. Niespodzianką jest to, że perkusistę „Końców” zastępuje Łukasz Gocal – jeszcze niedawno grał z nami, a obecnie bębni w De Press, z którym nagrywa płytę.
Te dwa koncerty nie są jednak naszymi ostatnimi w tym roku – szczegóły znajdziecie w dziale „koncerty”.
A dla chętnych wywiad z Piotrkiem Wróblem
http://dlastudenta.pl/muzyka/?act=show_ar&id=16660