9 maj 2007

Pod adresem http://muzyka.interia.pl/teledyski możecie zobaczyć nasz najnowszy klip do singla „Tylko najwięksi” – możecie też oddawać tam na niego głosy – jak na razie radzi sobie całkiem nieźle 🙂
Lada chwila będziecie mogli ściągnąć go sobie także z działu „klipy”.
Teledysk powstał w zakładzie karnym w Kłodzku, a zagrali w nim tylko i wyłącznie więźniowie tej placówki. (chłopaki! pozdrawiamy Was serdecznie!)
Reżyserem jest Paweł Popko.

Zapraszamy też do działu koncerty – w maju i czerwcu dużo się dzieje.