już 24 czerwca o 20:05 będzie nas można usłyszeć w całym kraju (i nie tylko) na antenie Trójki. Zagramy koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Miłego słuchania!
tu słuchamy on-line: http://www.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3
tu sprawdzamy częstotliwości: http://www.polskieradio.pl/czestotliwosci/trojka.aspx