9 lipiec 2007

Po niedawnym koncercie w Trójce (24 czerwca) w zestawie do głosowania na Listę Przebojów Programu III pojawiła się, po raz pierwszy w historii listy, nasza piosenka – „Tylko najwięksi”.

W ramach kultywowania układów, staropolskiego kumoterstwa, współpracy „stajennej” i
kilku innych nie mniej istotnych elementów naszego życia codziennego prosimy o czynne poparcie.

http://www.polskieradio.pl/trojka/lp3/glosowanie.aspx