Nowe zdjęcia w galerii. Zapraszamy do odwiedzin.
Obiecujemy do końca roku uzupełnić galerię o zdjęcia z ostatnich koncertów. Będzie też kilka fotek, na których zobaczycie jak przygotowujemy… nową płytę. Szczegóły już niebawem.
A póki co: wesołych, spokojnych, śnieżnych (jeśli lubicie) i bezstresowych świąt.
Trzymajcie się ciepło i pamiętajcie: kiedy z serca płyną słowa, uderzają z wielką mocą!