No i po koncertach… Na deser zagramy u braci Czechów w Ostravie, a później praca nad nową płytą i święta.
Już dziś możemy Wam zdradzić, że mamy kilka nowych piosenek, które znajdą się na czwartej płycie.
A póki co wesołych… spokojnych… śnieżnych… i przy dobrej muzyce 🙂