Nowy singiel!
Z działu mp3 za całkowitą darmochę możecie sobie ściągnąć „Jeden człowiek to jeden sens”. To nasz prawdopodobnie przedostatni singiel z Fantasmagorii.
Mamy prośbę: jeśli usłyszycie go w jakimś radio na liście przebojów, bądź w propozycjach do niej, to dajcie nam znać.
Nie dajcie się jesiennej depresji!