24 styczeń 2008 Posted on 24 stycznia 20081 września 2016 Nagrywamy! 29.01 wchodzimy do studia w Wiśle i pracujemy nad nową płyta AKURAT. Materiał zostanie nagrany i zmiksowany do końca marca. Dzień oficjalnej premiery nie jest jeszcze ustalony, będziemy Was informowac na bieżąco.