No i zagraliśmy w domu – czyli w Bielsku-Białej… Pozadrawiamy wszystkich skaczących pod sceną. Jest nam przykro, że musieliście na nas czekać tak długo. My także czekaliśmy – tylko z drugiej strony sceny…
Wszystkiemu winna jest ekipa BCKu, która nagłaśniała tą imprezę. Po prostu żal. Przez ich ignorancję i brak profesjonalizmu musieliśmy skrócić nasz koncert (i tak naruszyliśmy ciszę nocną o dobre pół godziny), a chcieliśmy dla Was zagrać jeszcze kilka piosenek. Postaramy się niebawem wystąpić znowu w Bielsku-Białej. Tym razem z poważną firmą nagłośnieniową.
Póki co ruszamy dalej w trasę: 17.05. rano (po 10:00) będziemy w TVS, a wieczorem zagramy na Juwenaliach Śląskich. W niedzielę możecie nas usłyszeć w Gdańsku na Neptunaliach. ZAPRASZAMY!