Maj za nami. Graliśmy naprawdę dużo, ale atmosfera na koncertach rekompensuje zmęczenie i to z nawiązką. Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom naszych koncertów.
Ale przede wszystkim dziękujemy Wam – skaczącym pod sceną i śpiewającym z nami! Do zobaczenia następną razą 🙂