W Bielsku-Białej ktoś „przerobił” billboardy kampanii reklamowej jakiejś firmy i stały się one… naszymi billboardami 🙂
Żartownisiów-fanów pozdrawiamy! Tylko uważajcie na rozwścieczonych właścicieli reklamującej się firmy!
Dokumentacja zdjęciowa w dziale „galeria”. Zapraszamy.
No i już o tym piszą… http://www.rumor.pl/news/projector.php?id=1186055156