2 sierpień 2007

W Bielsku-Białej ktoś „przerobił” billboardy kampanii reklamowej jakiejś firmy i stały się one… naszymi billboardami 🙂
Żartownisiów-fanów pozdrawiamy! Tylko uważajcie na rozwścieczonych właścicieli reklamującej się firmy!

Dokumentacja zdjęciowa w dziale „galeria”. Zapraszamy.

No i już o tym piszą… http://www.rumor.pl/news/projector.php?id=1186055156