29 sierpień 2007

Planowany na 29 września 2007 koncert charytatywny został odwołany!

Koncert miał się odbyć z okazji nadania jednej z bielskich szkół imienia Bolka i Lolka. Za była dyrekcja, nauczyciele, rodzice i przede wszystkim uczniowie. Plany pokrzyżowali radni, którzy Bolka i Lolka chyba nie lubią…

Nadania imienia nie będzie, w związku z czym dyrekcja szkoły musiała odwołać imprezę, na której mieliśmy zagrać.

więcej szczegółów tutaj: http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,75931,4441463.html