31 sierpień 2007

Wielkie zmiany…
Nie gra już z nami Łukasz Gocal – od teraz będzie grzmocił w bębny w zespołach De Press i Holy Toy – projektach Andrzeja Dziubka.
Łuki, to był świetny czas! Życzymy Ci powodzenia! Może kiedyś spotkamy się na jakimś festiwalu?

A u nas …nowy perkusista! 🙂
Już na najbliższych koncertach, za potężnym zestawem bębnów zobaczycie Krzysztofa „Flippera” Krupę. Spotkaliśmy się dawno temu, bo przy nagrywaniu „Pomarańczy”, a teraz gramy razem.
Flipper dał się poznać światu jako perkusista legendarnych grup ZIYO, DZIKA KISZKA i BARDZO ORKIESTRA. Jako muzyk współpracował też m.in. z: Tadeuszem Nalepą, Wojciechem Waglewskim, Justyną Steczkowską, Robertem Gawlińskim, Arturem Gadowskim, Małgorzatą Ostrowską oraz formacjami ALBERT ROSENFIELD, 2TM2,3 i ARKA NOEGO.
Nie mniejsze sukcesy odnosił jako realizator dźwięku, pracując przez ostatnie 5 lat z grupą HEY. W tej roli współpracował również z: Acid Drinkers, Armią i Wilkami.
No to jazda!

strona Flippera: http://www.flipper.whad.pl/
strona Łukasza: http://www.lukaszgocal.pl/