22 luty 2008

Z dniem 3 lutego 2008 roku zespół AKURAT zakończył współpracę z dotychczasowym wokalistą – Tomkiem Kłaptoczem.
Jednocześnie informujemy, że zespół kontynuuje działalność.

Drodzy Fani, Tomek został wyrzucony z AKURAT jednogłośnie, przez wszystkich członków zespołu. Rozstanie z nim było dla nas bardzo ciężkie i bolesne.
Są sprawy, których nie należy rozdrapywać publicznie i dlatego nie chcemy komentować powodów tego rozstania.
Jeżeli ludzie rozstają się po tylu latach, muszą być ku temu bardzo ważne przyczyny, a skoro nie chcemy o nich publicznie mówić – prosimy, uszanujcie to.