5 marzec 2008

No i pierwsze koty za płoty. W galerii możecie zerknąć na fotki z pierwszego koncertu z nowymi wokalami 🙂 (Kraków, Loch Ness), a już za niedługo pojawią się tam też zdjęcia z Poznania.