Po niedawnym koncercie w Trójce (24 czerwca) w zestawie do głosowania na Listę Przebojów Programu III pojawiła się, po raz pierwszy w historii listy, nasza piosenka – „Tylko najwięksi”.
W ramach kultywowania układów, staropolskiego kumoterstwa, współpracy „stajennej” i
kilku innych nie mniej istotnych elementów naszego życia codziennego prosimy o czynne poparcie.