31 październik 2007

Szanowni Końce Świata! 🙂

Wielkie dzięki za ten, jak to nazwał Mruku, MINI TOUR 2007.
Bawiliśmy się wspaniale na każdym z sześciu koncertów. mamy nadzieję, że Wy nie gorzej 🙂
Po Waszym koncercie w Koszalinie do naszego manago podszedł koleś (wcześniej Was nie słyszał) i powiedział:
– Ty się znasz z tymi muzykami z Końca Świata? No to powiedz im, że są genialni i że AKURAT to mógłby najwyżej zagrać przed nimi jakiś króciutki support!
Póki co, musimy odmówić. ale może kiedyś… 🙂 Trzymajcie formę i powodzenia z Burgerbarem!
Pozdrówka
AKURAT

Dziękujemy też wszystkim, którzy przyszli posłuchać/poskakać/pośpiewać/pobujać się. DZIĘKI!